JosB schreef:Edwin schreef:knip....... zei dat dit ook te maken had met het feit dat het hele kachelsysteem van de 850-serie meer gebouwd is voor het hoge kouden noorden dan het systeem van de 40-serie.......knip
gr. Edwin.

Hahahaha, de kachel van de S en V40 voldoen volledig aan de strenge eisen van VCC net zo als elke andere Volvo.
Ik kan de keren dat ik zelf in het hoge noorden van Zweden (Arvidsjaur, Kiruna en Jokkmokk) ben geweest niet op beide handen tellen.
We hebben daar niet zomaar wat rondgereden maar met de klimaattechnici van VCC samen het kachelsysteem ontwikkeld, getest en de fine tuning gedaan.
Als je dan weet dat de Mitsubishi Carisma op hetzelfde platform gebouwd is en dat in eerste instantie een common kachelunit bedoeld was .........
De unit van de Carisma is alleen uiterlijk nog hetzelfde en dat zegt genoeg hoop ik.
Interessant verhaal maar ik kan er geen chocolade van maken??
Wat hebben jij en de klimaattechnici van VCC in Jokkmokk dan geconcludeerd? En waarom beweren de wederverkopers (lees:dealers) van VCC wat anders???
Is het systeem minder dan van de 850 maar toch volvowaardig of is het gelijk aan de 850? In het laatste geval ben ik benieuwd wie er dan een S/V40 heeft die wel hard blaast bij het ontwasemen??
Uit jouw verhaal maak ik dus op dat jij mede verantwoordelijk bent, samen met de mensen van VCC, voor Volvokachels?? In dat geval moet je dit probleem toch voor ons op kunnen lossen of op z'n minst aan kunnen kaarten danwel voor eens en voor altijd uitsluitsel kunnen geven of onze kachels nou wel of niet goed werken of was je rol nu ook weer niet ZÓ groot????
Begint een beetje een never ending story te worden zo...... :?:
gr. Edwin.
