Pagina 1 van 1

Speaker herrie

Geplaatst: 05.02.2026 - 10:42
door mltvolvo
Vandaag mij doodgeschrokken door het geluid uit de speakers.

Vanochtend een korte rit naar een afspraak, na ong. 30 min weer bij auto.
Wegrijden en geen geluid meer uit het systeem zoals radio en knipperlichten (dat komt wel eens voor met AAOS), meestal oplosbaar door de center knop ingedrukt te houden om het systeem te herstaten.
Na herstart, nogsteeds geen geluid...

Ik rij eerst wel door, als de auto straks weer geparkeerd staat en in 'slaap' is gevallen werkt het vast weer.
Na een paar minuten komt er een bak herrie uit de speakers en het was geen muziek of dergelijk. Volume knop reageeert ook niet.
Gouw op center knop om het systeem te rebooten, na herstart geluid nog steeds weg en de vervormde herrie ook.
Na een paar minuten dezelfde herrie weer, weer herstart etc.
Een kleine opname gemaakt, zie bijlage.

Dit heeft zich een paar keer herhaalt, bij thuiskomts de auto uitgezet en ontgrendeld. Naar 5 minuren nog eens gekekken, nu weer gewoon geluid (Radio, knipperlichten)
V60MY2023 T6 met AAOS versie 4.2.13 (laatst beschikbare)

Drive mode was Hybirde met bijna lege accu, als de Motor bijsprong leek het geluid te worden geactiveerd. Switchen naar Pure mode was het weg. In Hybride (met motor ondersteuning) en Power mode was het continue. Op de opname klinkt het niet zo hard, maar in de auto was het niet te harden (mensen buiten keken ook raar).

Speakers

Speaker herrie

Geplaatst: 05.02.2026 - 20:47
door BertZ64
Heel vreemd en vervelend!
Maar gelukkig viel dat “doodschrikken” wel mee, want anders had je dit topic niet kunnen schrijven 😉😜