Pagina 1 van 1

Moet ik dan veel aanpassen???

Geplaatst: 22.01.2007 - 18:02
door Guestuser
Ik heb pas een filmpje gezien van een s40 uit 96 en die had een 850 t5 blok erin liggen.
Weet iemand mischien of daar veel aanpassingen voor nodig zijn???
Zoja welke precies???

alsvast bedankt!!

Geplaatst: 22.01.2007 - 19:21
door Volvorijden
Weet iemand mischien of daar veel aanpassingen voor nodig zijn???
Kwestie van copy pasten :lol:
Even zonder dollen, een serieus pokke kluse. Zo te zien ben je redelijk handig of heb je je auto laten verbouwen.
Je hebt in iedergeval een cylindertje meer die je onder de motorkap kwijt moet raken en dat is nog maar het begin. Ik verwacht niet dat de ophangpunten van de motor het zelfde zijn, betekend een beetje las werk.
en zo zul je heel veel tegenslagen krijgen.

Geplaatst: 22.01.2007 - 19:52
door Gast
Hmmm, is even geleden.
Maar komt het aantal cilinders en motorinhoud nog overeen met het kenteken? :P
Dit ivm de APK.

Geplaatst: 22.01.2007 - 19:56
door bart simpson
Als bij de verplichte RDW keuring alles in orde is dan zal het geen problemen opleveren, een leuk gokje is het wel.

Geplaatst: 22.01.2007 - 20:04
door Gast
Bij een APK keuring wordt toch gekeken of de auto in overeenstemming is met het kentekenbewijs?
Zelfs een APK keurmeester zal het toch wel op vallen dat er een grotere motor in is gefrommeld? :P

Geplaatst: 22.01.2007 - 20:45
door Volvorijden
Een APK keurmeester zou idd het hele kentekenbewijs moeten controleren. en als je motorsteuntjes gaat verplaatsen wil de rdw graag ook een sterkte berekening zien.

Geplaatst: 28.01.2007 - 12:52
door Hathu
Heb vroeger eens een Ford Cortina Lotus motor in een Escort gelepeld, moest heel veel aanpassingen doen, auto was voor die tijd ontzettend snel maar de wegligging was levensgevaarlijk, alles kan als je wil, maar het koetswerk, de remmen, en vering van een S40 zijn uiteraard niet geschikt voor zoveel meer power. Wil je het goed doen dan moet je de hele auto vanaf de bodem opnieuw opbouwen/aanpassen.