Pagina 1 van 1

Rolhoes voor 940

Geplaatst: 30.03.2007 - 19:59
door rikke
Hallo mensen, daar ben ik weer.

Ik zou graag in mijn toekomstige 940 een rolhoes willen hebben. Ik heb gezien dat ze te koop zijn, maar ik zie niet waar hij gemonteerd moet worden. Heeft iemand al eens een rolhoes geplaatst in een 940? Ging dat makkelijk?

En ja ik heb de zoekfunctie gebruikt!! 8)


Greetz

Re: Rolhoes voor 940

Geplaatst: 03.04.2007 - 17:59
door hammer_rites
rikke schreef:Ik zou graag in mijn toekomstige 940 een rolhoes willen hebben. Ik heb gezien dat ze te koop zijn, maar ik zie niet waar hij gemonteerd moet worden. Heeft iemand al eens een rolhoes geplaatst in een 940? Ging dat makkelijk?
Mijn 940 kwam compleet met rolhoes, dus over achteraf-montage weet ik niets, maar dit is waar-ie in gaat:
Afbeelding

Die houder zit achterop de C-stijl (dus achter de achterdeuren) vastgezet met 2 bouten/schroeven zo te zien. Of Volvo die montage plek op elke 940 heeft zitten, of dat je de plastic plaat over de C-stijl inclusief wat er achterzit ook mee moet verhuizen durf ik niet te zeggen.

Misschien dat je met de foto in elk geval wat verder komt.

Geplaatst: 04.04.2007 - 21:42
door rikke
Ok bedankt,

Goede foto is dat. Ziet er in ieder geval niet orgineel uit. Zal inderdaad eens kijken of daar een uitsparing of gaatjes voor gemaakt is/zijn.

Thanks

Geplaatst: 04.04.2007 - 22:14
door hammer_rites
rikke schreef:Ziet er in ieder geval niet orgineel uit.
Is toch wel origineel denk ik.

Geplaatst: 05.04.2007 - 13:10
door volvorider
Yep, dat is origineel!

twee soorten.

Geplaatst: 05.04.2007 - 21:01
door broker
En je hebt twee soorten. De afgebeelde houder is voor een rolhoes zonder hoedenplank , maar je hebt ook rolhoezen voor de 7/9 serie met hoedenplank. Heb allebei de soorten gehad maar als je een hondenrek hebt is die hoedenplank niet handig. Alles wat er op ligt moet eraf als je het hondenrek wilt opklappen. Overigens kun je de rolhoezen tegen een schappelijke prijs kopen bij Carlo Schmidt in Gemert. Een volvo specialist met een groot hart voor de 7/9 serie en de 240.
Succes.

Groeten, Jan.

Geplaatst: 07.04.2007 - 08:50
door rikke
Met niet origineel bedoelde ik dat het niet van de fabriek af gemonteerd zit, dus dat het pas naderhand gemonteerd is.

Ik hoef inderdaad geen rolhoes met hoedenplank, moet gewoon een doek zijn dat je uit kan trekken en weer op kan rollen.

Goede tip van Carlo Schmidt

Geplaatst: 11.04.2007 - 21:35
door nico5
Ik heb deze originele houders nog wel in mijn 940 zitten. Rolhoes helaas 2 maanden geleden verkocht...

Interesse??

gr,

NIco.

Re: twee soorten.

Geplaatst: 12.04.2007 - 08:54
door v700r
broker schreef: Overigens kun je de rolhoezen tegen een schappelijke prijs kopen bij Carlo Schmidt in Gemert. Een volvo specialist met een groot hart voor de 7/9 serie en de 240.
Succes.

Groeten, Jan.

Een schappelijke prijs bij Carlo Schmidt????? Een groot hart voor z'n kassa zal je bedoelen.