Pagina 1 van 1
Roest accepteren of nie?
Geplaatst: 23.04.2007 - 14:46
door marsm104
Onderstaand plaatje is van m'n S40, sorry, ik heb even een 6233 als camerafoon gebruikt. Zsm betere foto's. Maar goed, de bruine vlekjes zijn bobbeltjes roest, die onder de kofferbak van m'n S40 vandaan komen. Onderaan, waar het kofferdeksel sluit. De auto is van 2002, en ik heb er nog een half jaar garantie op zitten.
Moet ik deze roest maar accepteren of moet ik hier wat aan laten doen? En is het een soort carrosserie garantie van Volvo? (8 jaar toch) Of mag ik in dit geval het balletje bij de verkopende instantie neerleggen?

Geplaatst: 23.04.2007 - 15:13
door bert67
Ik zou idd even met de verkopende partij contact opnemen.
Die heeft de auto verkocht. Evt wijzen op volvo garantie.
Geplaatst: 23.04.2007 - 20:45
door edraket
Gewoon claimen bij jej dealer. In principe moet elke dealer een claim in behandeling nemen, echter een goede relatie met de garage helpt wel. Als het onder de garantie valt wordt het gewoon gerepareerd. heb er zelf al twee keer van gebruik gemaakt bij een Volvo. Beide keren was de auto bijna 8 jaar oud.
Geplaatst: 23.04.2007 - 21:54
door marsm104
Ik heb een half jaar 'aankoopgarantie' bij de (occasion) garage. En natuurlijk nog die 8 jaar carrosorie garantie. Tot nu toe ben ik nog niet bij een dealer geweest. Maar zou deze laatste het zonder kosten moeten oplossen?
Geplaatst: 24.04.2007 - 12:32
door edraket
In principe wel, maar er wordt nogal eens moeilijk over gedaan als je er niet in onderhoud bent. Misschien kun je contact opnemen met Volvo in Beesd en rechtstreeks contact opnemen met een schade expert aldaar. Hij kan dan een akkoord geven voor de schade, en je doorverwijzen naar een dealer.
Geplaatst: 24.04.2007 - 13:53
door BlackSapphire
2002 en al roest... Da's wel knap rap.
Geplaatst: 24.04.2007 - 17:44
door marsm104
Inderdaad, ik ben nog niet bij een dealer geweest. Maar goed, ik heb de auto ook nog maar net. Bij m'n 460 vond ik het niet nodig om daarvoor speciaal naar een dealer te gaan. En wat ik verder lees van de dealer, kan ik net zo goed naar een vakgarage gaan. Zo gek veel anders wordt de auto er niet van. Zo'n dealer geeft een stukje 'zekerheid', maar da's meer een beleving. En ondertussen betaal je de hoofdprijs. Ik weet niet of ik daar m'n geld wel voor over heb.
Ik zal binnenkort even contact met de garage opnemen over de andere onderhoudspuntjes. Moeten hun het maar regelen met Volvo NL. Misschien kunnen ze zo'n garantiegevalletje wel 'claimen' ?
Geplaatst: 24.04.2007 - 17:53
door DeNNiS_
ik zou hier zeker naar laten kijken!!
is niet zoals het hoort!!! zou denk ik wel garantie zijn!