Pagina 1 van 1

Mijlenteller -> kilometerteller

Geplaatst: 24.04.2007 - 16:28
door Laptom
Mijn collega is recentelijk, na 3 jaar USA, teruggekomen. Naast dat hij zijn gezin heeft meegenomen is zijn XC70 2002 ook meegekomen. Deze auto staat inmiddels op Nederlands kenteken en alles is afgerond. Het enige wat hem nog enigzins aan de Volvo irriteerd is dat alles op mijlen werkt. Dus de mijlenteller, miles per gallon, etc. Nu zit er al Nederlands software op de computer, maar de mijlen blijven miles aangegeven worden en niet in kilometers. Volgens de dealer is het ook niet mogelijk om dit om te zetten aangezien dit dan als draaien aan de teller uitgelegd kan worden en dit strafbaar is.
Er moet toch een simpele software ingreep mogelijk zijn om de juiste mijlen om te zetten naar kilometers?

Geplaatst: 24.04.2007 - 20:08
door Paul
Moet je Volvo Nederland eens bellen, vragen of ze navraag kunnen doen in de fabriek.

Geplaatst: 26.04.2007 - 11:00
door V480-S60
Bij mijn 480 weet ik dat je met een simpele ingreep in ieder geval de
gemiddelden van het verbruik, de af te leggen weg van Km's in Miles kunt omzetten. en van Liters in Gallons.
Dat moet dus gewoon kunnen.
Het moet ook mogelijk zijn om de overige gegevens om te zetten. Alleen is dat inderdaad niet toegestaan. Je mag niet aan de km-standen zitten.

Geplaatst: 01.05.2007 - 10:53
door Laptom
Maar als dit bij een erkende, officiele Volvo dealer gebeurt moet dit toch geen problemen opleveren?! De actuele stand moet dan ook niet veranderen, alleen de de notatie moet veranderen. Als er eventueel een compleet nieuwe kilometerteller in kunnen zetten, dan komt daar toch ook de juiste waarde op?

Geplaatst: 04.05.2007 - 14:55
door C 30 T5
Als het kan kun je het in het service boekje een melding van maken.