Pagina 1 van 1

Schokbrekers S60

Geplaatst: 13.05.2007 - 07:24
door avstrate
Hallo,

Kan iemand mij vertellen hoe lang ongeveer schokbrekers meegaan bij een s60. Wat het kost om ze te vervangen. Voor en achter. Maar welk merk schokbrekers gebruikt Volvo eigenlijk. Wie produceert ze voor Volvo?

Als ik van een stoep rijd, raakt heel vaak mijn onderstel de stoep. Ik praat dan over normale stoepjes. En ik vind persoonlijk dat die in de bocht overhangt. Maar de test op een trilplaat gaf aan dat ze nog 70 procent waren. Mijn vraag is nu wat te doen. Waar kan je ze goedkoper laten monteren. En wel goed natuurlijk. Bij de Volvo is het gewoon schreuwend duur.

groet Anton

Geplaatst: 13.05.2007 - 08:31
door sbv
Volgens mij gebruik Volvo Sachs schokbrekers.
Hoe lang ze mee gaan tja. Ligt denk ik ook aan het leven dat de auto gehad heeft, allemaal snelweg of best veel klinkerwegen en drempels.
Wat het kost om ze te vervangen... Ik heb laatst een setje gekocht v en a voor €125 incl stabi stang achter.
Normaal, kijk even bij www.fcpgroton.com voor een indicatie.
Ik gok dat je rond de €500 kwijt bent rondom

Geplaatst: 13.05.2007 - 09:25
door avstrate
Halo SBV, Ik heb op je link gedrukt, Ik zie het nu staan. Zijn de prijzen per stuk of is het per set. Aan jou indicatie te zien is het per stuk. of is het inclusief montage. Heb je zelf besteld via deze website.

alvast dank,

Geplaatst: 13.05.2007 - 12:27
door S60 170pk Lpi
Wanneer je Koni's zou monteren ben je ook ongeveer 500 euro kwijt.
Waarschijnlijk zijn deze beter dan de originele schokdempers.

Zij hebben zogenaamde FSD schokdempers. Voor test zie de link.

[url]http://www.autowereld.com/rijimpressies ... tikel=1999

Succes!!

Geplaatst: 13.05.2007 - 12:41
door avstrate
Bedankt voor de link. Ik had er ook over gelezen Maar het kost iets meer. 550 euri zonder montage

http://www.extreme-carstyling.nl/produc ... ctID=66525

Geplaatst: 13.05.2007 - 13:09
door sbv
Anton,

Ik heb ze via via besteld. Het is een man die een partij bij de dienst domeinen heeft opgekocht. Alles is afkomstig van KLPD V70 en S60. Daar wordt bij aflevering ander spul opgezet.
Bij interesse stuur je maar een PB. Je moet alleen wel alles er zelf onder zetten. Voor geen probleem, achter schokbreker wisselen zo gedaan, veren erg veel werk.
Ik heb zelf niets in de VS besteld bij FCPgroton. Een set koni's zit ook zo rond de €500. zie www.dutchpowertrading.nl

Geplaatst: 19.05.2007 - 20:08
door Johan s60
Mijn achter-schokdempers heb ik bij 205000 Km vernieuwt omdat deze wat rommelde, verder merk ik goed verschil dat de achterkant niet meer zo ver door veert na een drempel o.i.d.

Geplaatst: 19.05.2007 - 20:09
door Johan s60
Ohja het waren sachs en koste me 123.5 euro de twee