Pagina 1 van 1

stuurmotor portier bestuurder

Geplaatst: 16.05.2007 - 13:47
door rev
Hey daar, heb een AB gekocht nu weet ik al dat ik de motor moet inbouwen maar kan ik die van een fase 1 gebruiken, deze had af fabriek AB en heeft dus waarschijnlijk ook de microschakelaar en motor in een behuizing steken. of gaat dit niet omdat er een verschil op zit tussen de 2 modellen

cheerz Jan

Geplaatst: 16.05.2007 - 18:16
door 440GL
volgens mij was er geen enkele volvo 400 die standaard een motortje had in de bestuurdersdeur.

Geplaatst: 16.05.2007 - 18:18
door rev
Als hij van fabriek af had moet hij dit toch gehad hebben, lijkt me stom dat je alle deuren van afstand kan openen en dan nog je eigen deur met de sleutel zelf moet openen

cheerz Jan

Geplaatst: 17.05.2007 - 02:13
door Auk
Ik ga mee met 440GL

kan zo in de brochures niks vinden van de 400 series...

Heb je foto's?

Geplaatst: 17.05.2007 - 20:50
door 440GL
D´r is geen enkele volvo 400 af fabriek gekomen met centrale vergrendeling en afstandsbediening.

er bestonden setjes voor, origineel volvo, om op de fase 2 een afstandbediening te maken maar die werden bij de dealer ingebouwd (net als cruise control, werden door de dealer ingebouwd met een door de fabriek samengesteld setje onderdelen), en die hebben ook een extra knop op het dashboard om de deuren op slot te doen. Auto´s met dit systeem hebben wel een motortje in de bestuurders deur.

bij een fase 1 kan het alleen icm met een alarm. (origineel dan)


mvg

Geplaatst: 20.05.2007 - 13:30
door rev
Zal me idd moeten verontschuldigen want hij had het inderdaad niet, het schakelaartje op afstandsbediening was wsl van het alarm omdat dit er wel inzat heb de deur er afgehaald en het bleek idd een stuurmotor te zijn sorry voor de last ;-)

greetz Jan