Pagina 1 van 2
deleted
Geplaatst: 18.05.2007 - 01:07
door tommytommy
deleted
Geplaatst: 18.05.2007 - 01:39
door paQ
ik kan het even niet helemaal visualiseren, maar kun je niet wat sterke magneten op de as zetten om zo de lagers in de ring te houden?
Desnoods schroef je even je achterspeakers uit de hoedenplank
anders met vet?
Geplaatst: 18.05.2007 - 07:23
door tommytommy
deleted
Geplaatst: 18.05.2007 - 15:08
door Gast
Ook gehad, is alleen bijna niet te doen.
Met twee man, de kogels één voor één er indrukken, door draaien en onder een hoek zetten van de as.
Misschien te laat, want volgens mij had je NU al willen rijden. Toch?
Beter was geweest om dit te doen:
Ook als je alles weer in elkaar hebt; dit doen, valt zo weer uit elkaar.
Wordt trouwens in VADIS ook voor gewaarschuwd.
Succes
Geplaatst: 18.05.2007 - 17:04
door tommytommy
deleted
Geplaatst: 18.05.2007 - 18:55
door Gast
Ik denk dat je (kan het natuurlijk niet helemaal goed beoordelen), je niet goed hebt voor bereid, want op zich stelt het niet zoveel voor.
En je gaf het zelf al aan:
tommytommy schreef:
PS ik krijg woensdag eindelijk m`n Powerflex spul binnen..donderdag inbouwen...vrijdag uitlijnen...en eind van de dag naar Spanje. (strak schema

)
Gr Tommy
Misschien was het schema idd te strak.
Geplaatst: 18.05.2007 - 20:36
door edraket
Zo, das balen Tommy. Om eerlijk te zijn vond ik het een beetje vragen om problemen om de dag voordat je met vakantie gaat zo'n klusje te doen, maar zou mij ook overkomen. Zo heb ik de dag voor mijn motorvakantie nog even aan een ilegale sprintwedstrijd meegedaan. Met de motor waar ik de volgende dag mee weg zou gaan. Is allemaal wel goed gegaan, maar het lot tarten is vragen om problemen.
Wel erg balen voor je man! Ik weet hoe frustrerend dat is. Zie het maar zo dat je weer iets geleerd hebt.
Fijne vakantie.
Geplaatst: 18.05.2007 - 22:38
door M'n eerste Volvo
En dan kun je nu eigenlijk maar een ding doen: diep ademhalen, zorgen voor een goede nachtrust en morgen relaxed naar Frankrijk vertrekken.
Niet gestresst proberen tijd in te halen, dat lukt je toch niet. Denk ook aan je medepassagiers !
Fijne vakantie ! :thumbup:
Geplaatst: 18.05.2007 - 23:09
door Gast
Ik ben het met de vorige spreker eens.
Zorg dat je die stress er uit krijgt. Is jammer, volgende keer beter!
Hé, geniet van je vakantie en............. die begint als vertrekt!

Geplaatst: 18.05.2007 - 23:12
door tommytommy
deleted
Geplaatst: 18.05.2007 - 23:29
door sbv
Ben benieuwd hoe het dan bij Ed gaat. Ik wacht even af voorlopig. Morgen nog maals uitlijnen daar de auto naar rechts trek, lichtjes dat wel maar teveel. Verder voorbanden nogmaals laten balanceren, dat was slechter geworden ipv beter.
Geplaatst: 19.05.2007 - 16:08
door tommytommy
deleted
Geplaatst: 19.05.2007 - 16:11
door paQ
ach... zal hooguit 2300 euro zijn
fijne vakantie

Geplaatst: 19.05.2007 - 19:18
door Gast
tommytommy schreef:Ok mensen...we krijgen de aandrijfassen niet meer goed,,,ze zitten wel goed in elkaar...alleen kunnen niet meer knikken.
Dan zitten ze dus niet goed in elkaar!
Beetje vreemd! Ik wist niet dat er meer mogelijkheden waren.
Zou alles een keer goed schoon maken. Dan weer in elkaar zetten. Nieuwe vet erin, klaar.
Kan bijna niet fout gaan....... hoewel ........... sommigen.
Geniet maar van je vakantie!
Geplaatst: 19.05.2007 - 19:50
door tommytommy
deleted
Geplaatst: 19.05.2007 - 20:20
door edraket
Tommy,
Heb jij een benzine of een diesel? Ik zie in Hbase dat de buitenste assen 130 voor een benzine en 150 voor een diesel kosten. Zit er niets in de as (vuil?)wat de beweging blokkeert? Ik zou het ook zonde vinden om zomaar nieuwe te bestellen. Ik neem aan dat de assen nog goed waren toen ze eruit kwamen. Maar goed, ik vermoed dat je je buik vol hebt van de assen, en het graag aan de garage over laat. Hoe heb je trouwens je auto bij de garage gekregen?
Nog een andere vraag: Ik begrijp dat je de metalen pen uit het originele rubber moet halen, en deze in het powerflex rubber moet zetten. Hoe wordt voorkomen dat de pennen kunnen schuiven in het rubber? In het originele rubber zitten ze vast, maar in het powerflex rubber niet. Verder zit er een zakje met iets van vet ofzo bij het rubber. Weet jij waar je dat voor moet gebruiken?
Geplaatst: 19.05.2007 - 21:23
door tommytommy
deleted
Geplaatst: 20.05.2007 - 20:48
door C 30 T5
goedkoop = ..................
Geplaatst: 23.05.2007 - 16:35
door edraket
Toch nog even terugkomend op dit probleem. Is het noodzakelijk om de aandrijfassen eruit te halen voor demontage van de draagarm? Is toch helemaal niet nodig, terwijl Vadis dit wel beschrijft. Iemand?
Geplaatst: 24.05.2007 - 00:47
door C 30 T5
Bij Volvo worden de draagarmen er helemaal onderuitgehaald om in de werkbank eerst de oude en dan de nieuwe bussen weer erin te persen.
heb er al met einige regelmaat vernieuwd en haal altijd de aandrijfas los,dit ook omdat het fuseestuk naar buiten moet om de draagarm onder de auto uit te krijgen, als men dit niet doet heb je een grote kans dat je de as uit elkaar trekt.
Dit is wel weer in elkaar te monteren maar alles moet dan eerst brandschoon gemaakt worden, dit omdat de kogels altijd over de grond rollen en daar altijd van allles aan blijft plakken, zo terug zetten resulteerd in afzienbare in aandrijfas de geluid maakt ofwel stuk is