Pagina 1 van 1
I'm back!
Geplaatst: 22.06.2007 - 09:19
door Rsport
Na mijn eigen 480 te hebben verkocht in februari dit jaar omdat ik 2 auto's had en te weinig met de andere reed wat ik zonde vond, heb ik sinds gister weer een 480.
Het dagelijks rijden in de ander auto beviel toch niet zoals verwacht, dus weer terug naar 2 stuks. Het is geworden een 94'er 480 GT-Turbo in de kleur Dark Gray Metallic.
Specs: full options: airco, lederen bekleding, hoogste verstelling op de passagiersstoel, bagagerolhoes, armsteun met bekerhouders, stoelverwarming, mistlampen voor, electrische ramen, spiegels en antenne. CV met afstandsbediening.
Verder is ie nog voorzien van een origineel Volvo/Momo sportstuur (daytona), gele koni schokdempers en Intrax verlagingsveren, CSC sportuitlaat met katvervanger en een (volgens mij K&N) openluchtfilter. En een dakspoiler achter, volgens de verkoper eentje van een Opel Corsa, maakt ook niet uit, ik vind het leuk staan.
En natuurlijk heb ik de 17" velgen van mijn vorige 480 turbo meteen ff overgezet, staat net ff mooier dan de originele taurus velgen.

Geplaatst: 22.06.2007 - 09:31
door V480-S60
Ziet er mooi uit.
Hoeveel gelopen?
Even wat meer specs is natuurlijk ook niet weg.
Geplaatst: 22.06.2007 - 09:36
door Rsport
225.000km op de teller. Historie en rekeningen vanaf kmstand nul erbij, instructieboekje zit ook erbij.
Verder watvoor specs wil je nog weten?
Moet het interieur nog wat opknappen, de vorige eigenaar was erg into audio, en die heb ik er niet bij over genomen, dus her en der zitten nog wat gaten die ik in deloop van de tijd wegwerk middels een neiuwe paneeltje her en der.
Verder staan de achterlichten op de to-do-list want die zijn wat dof, (neem dan gelijk de voorste ook mee) en de airco moet gefixed worden, hopelijk is de magneetkoppeling ervan te stellen, want die pakt niet waardoor de airco niet werkt, verder is het syteem goed bevonden bij de test door de dealer.
Geplaatst: 22.06.2007 - 09:37
door FLA
Welkom terug! Mooie wagen! Nog wel even het onderschrift/plaatje wijzigen hè?!
Geplaatst: 22.06.2007 - 09:42
door V480-S60
Oké duidelijk dus de "standaard" GT uitvoering zonder extra's of heb je ook nog CC erin.
Geplaatst: 22.06.2007 - 09:48
door Rsport
Cruise controle zit er niet in. En afgaand op de facturen is dit wel meer dan een std GT, want of de facturen van de eigenaar voor de vorige staan duidelijk de aankoop van de bagagerolhoes, middenarmsteun met bekerhouders en het sportstuur.
Volgens mij waren die ook niet std op de GT, of ze moeten erg snel kapot zijn gegaan.

Geplaatst: 22.06.2007 - 09:54
door V480-S60
Ah die middenarmsteun en rolhoes heb ik dus later bijgekocht. (Zie mijn project)
Sportstuur niet. Vind het originele "atlasstuur" met leer toch het mooist.
Maar de CC heb ik dan weer wel. (was het enige extraatje en volgens de factuur zelfs ook later ingebouwd).
Nogmaals welkom back op het 480 front.
Geplaatst: 22.06.2007 - 09:55
door FLA
cv met afstandsbediening is ook niet standaard... Wel een erg handig iets om te hebben overigens.
Geplaatst: 22.06.2007 - 09:59
door Rsport
Een rolhoes zat ook in mijn vorige Turbo, staat stukken netter dan zo'n los zeiltje. De armsteun had ik toen bijgekocht toen ze ineens in de mats kwamen, had ik achteraf veeeeeel eerder moeten doen, zit erg comfortabel.
Het "atlasstuur" das die met airbag toch? is idd erg mooi, vind persoonlijk alle sturen wel mooi staan, heb zo niet een voorkeur en dit sportstuur zat er al in bij aankoop door mij, mooi meegnomen dus.
Geplaatst: 22.06.2007 - 10:00
door Rsport
FLA schreef:cv met afstandsbediening is ook niet standaard... Wel een erg handig iets om te hebben overigens.
Klopt, erg comfy, tis welliswaar niet een originele, maar dat maakt me niks uit. Wat ikgisteravond ook zag ineens is dat er lampjes in de achterste zijreflectoren zitten, staat leuk.
Geplaatst: 22.06.2007 - 10:02
door V480-S60
Nee het atlasstuur is het originele stuur. Met "dezelfde" vormgeving (ribbel) als de atlasvelgen. (een specifiek "ontwerpdetail" volgens de ontwerper)
Geplaatst: 22.06.2007 - 10:05
door V480-S60
Ach en CV met afstandsbediening? Wel makkelijk maar hoeft op de 480 niet zonodig. (Een originele zou het wel helemaal afmaken natuurlijk maar dat kost weer wat moeite, en ik heb al zoveel andere wensen.)
Geplaatst: 22.06.2007 - 10:08
door Rsport
V480-S60 schreef:Nee het atlasstuur is het originele stuur. Met "dezelfde" vormgeving (ribbel) als de atlasvelgen. (een specifiek "ontwerpdetail" volgens de ontwerper)
Je bedoelt de Pollux velgen, dat zijn die met een ribbeltje aan de spaakrand net als het stuur. De atlas velgen zijn de platte 5 spaaks 14" die vanaf 1992 op de Turbo zaten in verband met de grotere remmen.

Geplaatst: 22.06.2007 - 10:15
door V480-S60
Je hebt volkomen gelijk. Ik haal die dingen altijd door elkaar.
Excusé.
Geplaatst: 23.06.2007 - 17:29
door AndorabLe
Welkom terug.
Volgens mij heb ik deze de dag voor je hem kocht nog op marktplaats zien staan. Die 480 miste de beschermstrip op de linkerdeur omdat deze nog niet was teruggeplaatst na spuitwerk, en hij had een zilverkleurig dashboard. Is het dezelfde?
Geplaatst: 23.06.2007 - 20:43
door Rsport
Klopt dat is em, maar de beschermstrip zat er inmiddels al wel weer op en in kleur gespoten; had de verkoper al wel geregeld, maar niet aangepast in de advertentie.
Dashboard voorkant is idd gespoten, maar tis meer een lavendelkleur dan zilver. Weet iig wel dat ie binnenkort eerst zwart wordt gespoten want de huidige kleur spiegelt ontzettend in de voorruit.
De audio heb ik gelaten voor wat het is en niet overgenomen.

Geplaatst: 25.06.2007 - 08:13
door Caerbannog
Gefeliciteerd met je aankoop ewoud

Is dit toevallig de oude van Ted?