Pagina 1 van 1

Motor slaat niet aan na omdraaien sleutel!!

Geplaatst: 28.06.2007 - 21:12
door John440
Hallo allemaal,

Ik kamp al een poosje met het probeem dat soms mijn auto na het omdraaien van de sleutel eerst niet start. Wanneer ik dit een 2e of 3e keer probeerde deed de auto het dan wel. MAAARRRR, vanavond probeerde ik me auto te starten en hij deed het niet meer!!

De volgende dingen heb ik bij mijn weten al uit kunnen sluiten:
-accu is vol
-startmotor is nog goed

De sleutels hebben wel enige vorm van slijtage maar deze draaien wel gewoon goed rond... Is het zo dat er op een bepaalde plek geen signaal meer wordt doorgegeven??

Ik hoop dat jullie mij kunnen helpen!

Vr gr

John

Geplaatst: 28.06.2007 - 22:00
door Johan_B
Startrelais op je startmotor gaar? :?: Of gaat er helemaal geen contact aan?

Geplaatst: 28.06.2007 - 22:23
door John440
De startrelais op me startmotor heb ik nog niet naar gekeken, dat zou inderdaad een mogelijkheid zijn.. Wanneer ik me sleutel omdraai gaan wel alle lampjes branden.. Verder heb ik hem vanavond 1 keer aangekregen toen ik de massabout naast me accubak schoongemaakt had.. Maar dit kan ook toeval zijn..

Geplaatst: 29.06.2007 - 07:04
door wpee
Schakelaar achter op contactslot is defect denk ik. IS met klein schroefje te verwijderen, sleutelschakelaar kan blijven zitten dus niet losboren.

Meet eens of je spanning krijgt op je startrelais. meten met spenningzoeker op de connector van startrelais, of de connector die in de kabel zit die opver je versnellingsbak loopt, even een 2e persoon om hulp vragen om je contractslot te bedienen.

Nieuw kost ongeveer 20-25 euro

Wim

Geplaatst: 29.06.2007 - 10:57
door John440
Ok bedankt allemaal, vanmiddag ga ik naar de garage van me oom, daar gaan ze me even helpen!

Jullie horen nog van mij

Gr John

Geplaatst: 03.07.2007 - 19:07
door John440
Hallo allemaal,

Mijn Volvo is zaterdag gerepareerd, het bleek het elektronische gedeelte van mijn contactslot te zijn dat versleten was en dus geen goed signaal meer doorgaf naar de motor.

In ieder geval, ik tuf weer vrolijk rond;)

Gr john

Geplaatst: 04.07.2007 - 17:00
door Laptom
John, kan je mij vertellen hoeveel dit gekost heeft? Mijn auto heeft een dezelfde feature en ik zou dit graag opgelost willen zien.

Tom

Geplaatst: 05.07.2007 - 18:12
door John440
Hoi Tom,

Ik weet nog niet wat mij dit gekost heeft, het moest nog even berekend worden... Wanneer ik het weet laat ik het horen!

Geplaatst: 16.12.2007 - 17:34
door Adri
Hey,
Ik schop dit onderwerp weer even naar boven. Vanmiddag wilde ik ook m'n contactslotschakelaar eruit krijgen, maar dat is me niet gelukt. Nu lees ik net pas dat dat met een klein schroefje zou moeten. Kan iemand mij vertellen waar dat zou moeten zitten? Heb namelijk niets gezien daar.
Heb nu m'n schakelaar gesloopt... :( en mag als tijdelijke oplossing m'n contact bedienen met een lichtschakelaar en starten met de schakelaar van de spiegelverwarming, die niet in gebruik bleek te zijn. :)

Gr
Adri