Pagina 1 van 2

Dak dvd speler

Geplaatst: 29.07.2007 - 17:11
door Billy Road
Na 3 jaar een losse dvd speler in de auto te hebben gehad, begeeft het beeld het bijna (veel dode beeld pixels). Het lijkt me nu handig een "roof mount" te plaatsen, een dvd speler tegen het dak aan. Heeft iemand dit ooit eerder gedaan? Is dit eenvoudig te realiseren?

Wie heeft info?

Geplaatst: 30.07.2007 - 10:13
door EricJan
Wij hebben zo'n ding in onze XC90 zitten; hou er rekening mee dat je het zicht door je achteruitkijkspiegel geheel kwijt bent. Schermpjes in de hoofdsteunen zou ik eerder aanbevelen.

Geplaatst: 30.07.2007 - 12:49
door Bover
ER staat een volvo in a'dam bij furness met deze uitrusting.
Kijk even bij furness a'dam.

Geplaatst: 30.07.2007 - 19:31
door xc90t6
Wij hebben ook schermpjes in de hoofdsteunen in onze XC90. Ze bevallen erg goed. Wel heel erg verouderde techniek maar voor de rest top! In dak niet doen. Ze zien het veel meer dan als ze in de hoofdsteun zitten. Mechaniek kan altijd kapot. En als je lange rit maakt heb je pijn in je nek van het kijken naar 't midden

Geplaatst: 30.07.2007 - 19:39
door Paul
Hoe oud is je systeem dan?

Geplaatst: 07.08.2007 - 12:42
door xc90t6
De auto komt uit 2005. Maar bijv dat je geen subs kan kiezen op de ab bij een gekopieeerde film

Geplaatst: 07.08.2007 - 12:45
door Paul
Nou dat is heel vreemd, wat ik wel weet is dat hij geen DVD-R van Sony leest, dus opgenomen materiaal van een dvd recorder werkt niet altijd.

Okey

Geplaatst: 23.08.2007 - 20:15
door Zeke
Nou ik heb sinds vandaag dus beide systemen in mijn XC90, zowel het
systeem in het plafond als de schermen in de hoofdsteunen. Het eerst
raad ik je sterk af omdat het idd niet stabiel werkt. Film kijken gaat wel
goed maar het systeem sluit niet goed als je het uit zet. Het systeem met
de schermen in de hoofdsteunen heb ik er vandaag net in gekregen maar
dat geeft nu weer een foutmelding WRONG REGION....geen idee wat dit
nu weer is en er staat ook niets over in de handleiding.

Groet,

Bert

Geplaatst: 23.08.2007 - 20:50
door Rob Bakker
Wrong region kan te maken hebben met je dvd speler en de dvd.

De wereld is in regio's verdeelt, en als je net de verkeerde heb doet het niets...

Geplaatst: 23.08.2007 - 22:17
door Rogier64
West Europa is regio 2, wellicht een DVD'tje uit USA met regio 1?

Geplaatst: 23.08.2007 - 22:37
door Zeke
Als iemand mij nu nog kan vertellen hoe je dit aanpast in de RSE ben ik van mijn probleem verlost.

Groet,

Bert

Geplaatst: 23.08.2007 - 22:49
door Paul
Ik denk dat jouw garage dan een de verkeerde dvd speler besteld heeft of binnen heeft gekregen. Denk niet dat je het kan aanpassen! (doe er even een muziek dvd in, die hebben meestal geen regiocode)

Geplaatst: 24.08.2007 - 08:01
door Zeke
Paul schreef:doe er even een muziek dvd in, die hebben meestal geen regiocode
Paul, ik vrees dat je helemaal gelijk hebt, ff een muziekstuk van Metallica
getest en dat werkt idd wel goed. Het zou toch niet zo zijn dat mij dit nu
weer gaat overkomen....... Eerst al die shit met dat systeem in het dak.
Vervolgens na overleg met Volvo NL een compromis kunnen sluiten
en m’n trost ruim 3 dagen moeten missen (o.a. trekhaak monteren, instalatie
van een achteruitrijdcamera, plaatsen extra RSE systeem, en reparatie van
het 4x4 systeem) en nu zou dan blijken dat er een verkeerd DVD systeem
gemonteerd is…………weetje ik kan iedereen aanraden……koop een nieuwe
auto…dan weet je zeker dat je de komende maanden een hoop shit mee gaat
maken.

Groet,

Bert

Geplaatst: 24.08.2007 - 08:32
door Paul
Ja Bert, het spijt me, maar ik denk echt dat de verkeerde geplaatst is!

Ongelooflijk!
Sterkte ermee!

Geplaatst: 24.08.2007 - 10:05
door Zeke
OPLOSSING...!

Het schijnt zo te zijn dat je 10x de regio instelling van het RSE kunt instellen.
Dit gaat via een code die de dealer kan gebruiken om die instelling aan te
passen. Vanmiddag nog maar even weer langs om dit te doen.

Groet,

Bert

Geplaatst: 24.08.2007 - 13:23
door Qinx
VRAAG DAN OM EM OP REGIO CODE 0 TE ZETTEN!!!


Dan speelt ie namelijk DVDs uit de hele wereld af :-)

Of zoek het type van je DVD speler op, en kijk of er een remote control hack op zit. Dan kun je via de remote zelf de regio code veranderen, en em dus ook regio vrij maken.

En ja, dat is geheel legaal. Je hebt het ding gekocht, dus je mag er mee doen wat je wil. En aangezien die remote control hacks er door de fabrikant in gebakken zijn, vervalt ook de garantie niet.

Zie ook: http://www.dvd.reviewer.co.uk/info/multiregion/

Dak dvd speler

Geplaatst: 25.05.2022 - 20:13
door antoine666
Beste,

Ik heb gelijkaardig probleem in mijn V70 MY15. Echter heeft 1 van de twee spelers dit sinds kort. Voordien altijd gewerkt en was origineel ingebouwd. Kan dit te maken hebben met een software update van de auto? Is hier zelf iets aan te doen of enkel volvo?

Dak dvd speler

Geplaatst: 01.08.2022 - 22:08
door antoine666
antoine666 schreef: 25.05.2022 - 20:13 Beste,

Ik heb gelijkaardig probleem in mijn V70 MY15. Echter heeft 1 van de twee spelers dit sinds kort. Voordien altijd gewerkt en was origineel ingebouwd. Kan dit te maken hebben met een software update van de auto? Is hier zelf iets aan te doen of enkel volvo?
ondertussen opgelost, heb moeten een afstandbediening aankopen. Bij volvo konden ze ook geen logische reden vonden waarom deze regiocode plots anders stond. Aanpassing met afstandsbediening is in 2min gefixt. Wel 120€ kwijt😒

Dak dvd speler

Geplaatst: 11.01.2023 - 15:29
door XC902005_owner
Beste Antoine,

Wij hebben eenzelfde probleem met de dvd speler in onze XC90 uit 2005 (in dak gemonteerd). Wij hebben wel geluid en sindskort geen beeld meer.

Weet jij/iemand hoe je de regiocode met afstandbediening kan wijzigen? Wij hebben de originele afstandbediening er nog wel bij.

Of heeft iemand een andere oplossing voor het probleem met de dvd speler: geen beeld, wel geluid…..de display is nog wel in orde want je ziet de keuzemenu’s wel in beeld.

Alvast bedankt voor jullie hulp.

Johan
antoine666 schreef: 01.08.2022 - 22:08
antoine666 schreef: 25.05.2022 - 20:13 Beste,

Ik heb gelijkaardig probleem in mijn V70 MY15. Echter heeft 1 van de twee spelers dit sinds kort. Voordien altijd gewerkt en was origineel ingebouwd. Kan dit te maken hebben met een software update van de auto? Is hier zelf iets aan te doen of enkel volvo?
ondertussen opgelost, heb moeten een afstandbediening aankopen. Bij volvo konden ze ook geen logische reden vonden waarom deze regiocode plots anders stond. Aanpassing met afstandsbediening is in 2min gefixt. Wel 120€ kwijt😒

Dak dvd speler

Geplaatst: 14.01.2023 - 10:55
door XC902005_owner
Beste forum gebruikers,

Heeft iemand een oplossing voor het probleem met de DVD's?. Wel geluid, wel de menu opties in beeld, maar geen beeld van de dvd.....
Het betreft een dvd systeem (display in het dak) XC90 BJ 2005.

Alvast bedankt!

Vriendelijke groet,
Johan Procee