Pagina 1 van 1

Lekkende injectoren LPG G2

Geplaatst: 02.08.2007 - 09:00
door MobyDick
Afgelopen week wilde ik de grill (beter) vastzetten, en omdat ik er niet goed bij kon heb ik met de motorkap open mijn 940 2 meter achteruit gezet. Daarna hoorde en zag ik gas ontsnappen bij de twee voorste injectoren, bij de achterste liep het er echt uit en ontstond er zelfs ijsvorming.

Na een lange rit wederom maar weer eens onder de motorkap gekeken maar toen trad het niet op.

Is dat lekken normaal? (lijkt me niet, dus..).

Het betreft een 940 2.3 IC LPT met een Vialle G2-systeem.

Re: Lekkende injectoren LPG G2

Geplaatst: 02.08.2007 - 19:59
door Laptom
MobyDick schreef: en omdat ik er niet goed bij kon heb ik met de motorkap open mijn 940 2 meter achteruit gezet. Daarna hoorde en zag ik gas ontsnappen bij de twee voorste injectoren, bij de achterste liep het er echt .
Snap ik niet goed... Je auto 2 meter achteruit gezet?

Maar een gas (of benzine) injector mag inderdaad NIET lekken. Ik zou hiermee zo snel mogelijk naar een LPG-deskundige gaan.

Geplaatst: 02.08.2007 - 20:09
door bleuriders
als de injector speling heeft als je er voorzichtig aan beweegt, dan zal ie lek zijn.
dit is op te lossen door deze rondom met kit af te dichten.
anders moeten gaten opnieuw worden uitgeboord met kans op een nieuw inlaat stuk !

de voordeligste manier is dus optie 1 heb ik ook gedaan en is perfect.

suc6

Geplaatst: 02.08.2007 - 23:25
door Ludo
bleuriders schreef:als de injector speling heeft als je er voorzichtig aan beweegt, dan zal ie lek zijn.
dit is op te lossen door deze rondom met kit af te dichten.
anders moeten gaten opnieuw worden uitgeboord met kans op een nieuw inlaat stuk !
nee niet enkel gaan afkitten, daar krijg je de boel niet mee vastgezet zoals dat bedoeld is.
de injector zit in een houdertje, dat moet je eerst gewoon opnieuw laten persen (er vormt zich een kraagje onder de wand van het spruitstuk waardoor hij dan vastzit).
dat kan je eventueel wel nog met kit nog afdichten.

Re: Lekkende injectoren LPG G2

Geplaatst: 06.08.2007 - 15:44
door MobyDick
Laptom schreef: Snap ik niet goed... Je auto 2 meter achteruit gezet?
..stond met z'n neus in de struiken, vandaar.

Maar de lekkage doet zich niet voor op de plek waar de injector in het spruitstuk zit, het zat bij de slangetjes die in de injector gaan. Ik laat er morgen naar kijken, bevalt me niets. Hopelijk is dit simpel te verhelpen.