Pagina 1 van 1

Start ineens niet meer

Geplaatst: 10.08.2007 - 09:31
door Stinie
Hallo!

Gisteren naar mn werk, ik stap in de auto, wil de auto starten.. Maar hij startte niet.. Je hoort de startmotor zn werk doen, maar starten wil hij niet meer. Aan de accu ligt het dus ook niet, aangezien de startmotor het gewoon doet, en de radio e.d. ook..

Vreemd, aangezien ik eergisteren (het laatste ritje) gewoon normaal kon starten en verder heb ik ook niets vreemds kunnen ontdekken..

De auto is net opgehaald door de garage, en die kwamen ook tot de conclusie dat het niet aan de accu en niet aan de startmotor kan liggen..

Weet iemand hier ongeveer wat het kan zijn? De 440 heeft een "maagdelijke" stand van 157000km.. Ik zal nog even wat gegevens opsommen:

Type: Volvo 440 1.6i Experiens
Km-stand: 157000km

Ik ben ook erg benieuwd wat het me gaat kosten.. :(

Ik hoop dat een van jullie dit probleem bekend klinkt, en dat het een klein probleem is (kan toch niet anders?)..

Alvast bedankt iig!

Bart

Geplaatst: 10.08.2007 - 13:11
door verwe760
Kan van alles zijn , bobine ,board computer.
Brandstof pomp ga zo maar door.

Geplaatst: 10.08.2007 - 14:17
door wpee
Brandstofpomp?
Voeding ontsteking?
vonken bougies?
distributeur?
startonderbreker?

Geplaatst: 10.08.2007 - 17:38
door Stinie
Het was de brandstofpomp. Deze is nu vervangen..

Kosten nieuwe brandstofpomp excl. btw: 258,-

Er is een tweedehandse in gekomen..

Morgen kan haal ik de auto weer op, hopelijk rijdt ie dan weer als een zonnetje.. :)

Geplaatst: 11.08.2007 - 15:56
door mightyspawn
ja had ik ook, voor 2 tientjes op de sloop een 2e hands mee mogen nemen. Ga toch geen 300 euro neertellen.