Pagina 1 van 1
SMC-velgen met breukrisico
Geplaatst: 21.08.2007 - 15:40
door Ben
Uit: Autoworks nieuwsbrief
dinsdag 21 augustus 2007
De Duitse variant van de RDW, het Kraftfahrbundesambt (KBA) heeft het initiatief genomen voor een terugroepactie van een aantal lichtmetalen velgen van het merk SMC.
Met dank voor de tip aan Walter
Geplaatst: 21.08.2007 - 17:01
door Walter
Hier het hele artikel:
De Duitse variant van de RDW, het Kraftfahrbundesambt (KBA) heeft het initiatief genomen voor een terugroepactie van een aantal lichtmetalen velgen van het merk SMC.
De velgen, met de typenummers WB 75016 /ABE-nr 45580 kunnen volgens het KBA onder gewone dagelijkse omstandigheden al breuken vertonen. Alhoewel de terugroep vorig jaar al had moeten plaatsvinden, is deze door de slechte financiƫle positie van de fabrikant nog niet uitgevoerd. Het merk SMC is volgens de bandenbranche organisatie VACO al geruime tijd niet meer officieel in Nederland vertegenwoordigd. Mocht u evenwel toch over SMC-velgen met het hierboven genoemde typenummer beschikken, dan kunt u via de site
www.smcwheels.de een formulier downloaden waarmee de velgen omgewisseld kunnen worden. Volgens de site worden alle bijkomende kosten vergoed.