Pagina 1 van 1

Fietsendrager voor op trekhaak

Geplaatst: 27.08.2007 - 16:37
door Sirius
Hallo, heeft iemand ervaring met een fietsenrek voor de V50 dat op de trekhaak kan worden gemonteerd? Die van Volvo lijkt me heel mooi; heeft iemand die? Spinder schijnt ook mooi te zijn. Er moeten twee fietsen op passen en het rek moet op slot kunnen en moet kuynnen kantelen zodat je de achterklep kunt openen.

Verder: de T5 is nu echt ingereden tijdens de vakantie naar Spanje.... wat een berggeit. Volgende week naar Duitsland.... Voor wie het wil weten; normaliter rij ik weliswaar sportief, maar zit niet continue te trappen. Er staat nu bijna 17.000 op de teller, nog nooit gereset en het gemiddeld verbruik is 1 op 11 (8,9l op 100); combinatie van stadsverkeer en grote afstanden.

Dank alvast voor de info.

Geplaatst: 28.08.2007 - 17:25
door corne
dag
ik heb die van spinder, die je fiets bij de stang vast pakt. Deze kan ook kantelen werkt perfect. Op deze drager kunnen bijna alle fietsen op.

Geplaatst: 29.08.2007 - 07:26
door MiesMarjan
Hi,

Wij hebben een fietsendrager van Thule die je ook kunt kantelen zodat de achterklep open kan. Het type dat wij hebben kun je krijgen voor zowel twee als drie fietsen. Wij hebben die voor twee fietsen. Werkt uitstekend, prima en degelijke fietsendrager met een zeer makkelijk bevestigingssysteem. Je hebt ook niet eens in de gaten dat er een drager achterop zit.

Er zijn ook allerlei accessoires te verkrijgen.

Geplaatst: 02.09.2007 - 09:56
door EJV50
Hoi,

wij hebben ook de Thule, voor 2 fietsen. Nog niet zo heel veel gebruikt. Laat zich makkelijk bevestigen. Er zitten van die plastic riempjes op, om de wielen van de fiets vast te zetten. Ik vraag me wel eens af hoe lang dat goed gaat.... Behalve dat een degelijk ding.

Geplaatst: 02.09.2007 - 13:47
door Laurus
hoi ik heb zelf het fietsenrek van volvo zat als zomerpakket bij mijn v50 eerlijk gezegd nog niet gebruikt maar ziet er heel mooi en degelijk uit het rek zelf kan op slot als ook de fietsen ,stevig rek echt volvo.

Geplaatst: 19.09.2007 - 10:29
door V50 Edition Sport
Hoi

De orginele fietsendrager van volvo id idd een solide ding en erg practisch in het opruimen ervan, maar het kantelen is niet zo gemakkelijk Je moet m bijna los maken vd trekhaak dus niet handig.
Kortom compact in het opbergen solide als ie gemonteerd is en eigenlijk niet kantelbaar

Geplaatst: 19.09.2007 - 14:30
door V70ORD5
Thule en Spinder zijn prima dingen.
Ik heb een ouwe van Twinny Load, en die krijg ik met de beste wil van de wereld niet gemonteerd op de afneembare trekhaak van V70.
Dus let daar wel goed op als je iets aanschaft.

Geplaatst: 20.09.2007 - 23:49
door Volvospecialist
V70ORD5 schreef:Ik heb een ouwe van Twinny Load, en die krijg ik met de beste wil van de wereld niet gemonteerd op de afneembare trekhaak van V70.
Daar is een speciaal verloopstuk voor te koop (voor een twinny-load op een "korte" kogel) :D :D

Geplaatst: 21.09.2007 - 13:04
door V70ORD5
Volvospecialist schreef:
Daar is een speciaal verloopstuk voor te koop (voor een twinny-load op een "korte" kogel) :D :D
OK..... ik ben wel eens aan het zoeken geweest. Zelf heb ik twee verloopstukken, één met lange buizen en één met korte. Geen van beide kan ik fatsoenlijk monteren, temeer omdat de knop voor het loskoppelen van de trekhaak danig in de weg zit.

Mocht iemand het wel voor elkaar krijgen een twinny load achter een V70 met afneembare trekhaak. Laat maar ff een foto zien dan.