Pagina 1 van 1

Kortsluiting bij het uitlezen van een storing

Geplaatst: 02.10.2007 - 17:55
door jwseegers
Ben vanmorgen naar de volvodealer geweest om een storing uit te lezen. Tijdens het rijden gaat het lampje motorelectronica (lambda) branden.
Volgens de dealer lukte dat niet, want telkens als ze de storing wilden uitlezen sloeg er een zekering uit.
Volgens de garage zit er dus kortsluiting in het electrische systeem en moet de auto een dag naar de garage om de kortsluiting te achterhalen.

Heeft iemand hier ervaring mee? Ooit mee gemaakt dat de zekering eruit klapt bij het uitlezen van een storing.

Ik ben nogal huiverig de auto zomaar bij de dealer achter te laten, voor zo iets vaags. Ben in het verleden al te vaak genaaid door de erkende merkdealer, dat ik ze niet zomaar vertrouw. Als je een garage weet, waar ze eerlijk zijn mag je het me ook vertellen.

Alvast bedankt


Ik heb een Volvo s40 uit 98 met lpg3

Geplaatst: 02.10.2007 - 23:23
door ren
Is de Lambdasonde niet kapot ? Heb zelf ook een v40 g3 uit ยด97 gehad daar ging ook het lampje op het dashboord aan. Zekering bleef zitten,dat wel maar de sonde was aan het kapot gaan. Heb sonde laten vernieuwen ( 30814907) koste .....!!!!! e 193,00 (ex.btw) en 1 uurtje arbeidsloon.
Had toen wel 328.630 km op de klok staan, dus mocht wel s kapot gaan met zo km stand, weet wat is de stand van de jouwe dan.