Pagina 1 van 1

waar zit versterker volvo 850glt?

Geplaatst: 23.11.2007 - 21:34
door matthieu
hallo ,

Was daarnet bezig nieuwe radio in mn 850glt te steken. Heb verloopstekker waarmee alles mooi past, enige probleem: auto heeft blijkbaar een externe versterker aangezien er op de originele radio een 'AMP' ingang zit. en ik dus bij het aansluiten van de nieuwe radio geen klank krijg.
Ik wil dus kabels van de speakers naar de radio leggen aangezien de versterker niet meer nodig is. Eenvoudigst zou natuurlijk zijn van de kabels te nemen aan de versterker, zo heb ik alle speakers in 1 keer ipv de helft van mn binnenbekleding te moeten uithalen.

Nu is mijn vraag: waar zit die versterker?

dank bij voorbaat!
Matthieu

Geplaatst: 26.11.2007 - 09:07
door Walter
Als je de vloerbedekking die langs de zijkant omhoog komt achter asbak weghaalt, zie je de versterker. Kwestie van radio eruit, bakje eronder (evt) eruit, asbak eruit en misschien wat zijplaten weghalen.