Pagina 1 van 1

Krukasoliekeerring D5

Geplaatst: 10.01.2008 - 20:37
door mjeuring
Hoi,

Als de krukasoliekerring van mij V70 D5 aan de distributie zijde olie lekt, hebt ik dan per definitie ook een "natte" distributieriem?

Ik heb namelijk een olielekkage, klepdekselpakking is al vervangen ( :evil: niet de oorzaak) retourleiding turbo is het niet.
Als het de krukaskeerring zou zijn, dan dacht ik dat er ook olie op de distributieriem moet komen, maar deze is helemaal droog, vandaar...

Als iemand anders weet waar de olie mogelijk vandaan kan komen, of hoe ik een lekkage kan ontdekken, dan graag. Hij lekt niet veel, maar ik vind het wel vervelend.

Marinus

Geplaatst: 10.01.2008 - 20:46
door Black Sapphire D5
Is het dan misschien de keerring aan de zijde van de versnellingsbak??

Geplaatst: 10.01.2008 - 21:47
door mjeuring
Nee, die kant van het blok is helemaal droog, het zit ook op de buitenste stofhoes van de rechter aandrijfas.

Geplaatst: 10.01.2008 - 21:50
door Gast
Er is maar 1 oplossing: heel goed schoonmaken, ook achter de deksels.
Laten lopen (desnoods stukje rijden) en kijken waar de lekkage "begint".
Jouw garantie is nu toch wel voorbij? Of is dit het laatste?

Geplaatst: 10.01.2008 - 22:10
door mjeuring
Ik snap je laatste opmerkingen niet?
Eerste is wel duidelijk, maar valt niet mee. Lekkage is erg klein.

Geplaatst: 10.01.2008 - 22:29
door Gast
Marinus,
Ik meende dat je de V70 nog niet zolang had en dat je een paar maanden geleden ook al olie lekkage had en de garage er niets meer aan wilde doen voor garantie.
Of ben ik nu mis?

Trouwens met remreiniger krijg je een hoop schoon. Verkopen ze nu ook bij de Action.
Schrik niet: 1 spuitbus voor € 1,59 . Ik heb al even ingeslagen! :P

Geplaatst: 10.01.2008 - 22:57
door volvo rob
..
Off Topic
1 spuitbus voor € 1,59
Goeie tip: ik koop altijd Motip voor €5, maar ga morgen even naar de Action

Geplaatst: 11.01.2008 - 10:42
door mjeuring
Nee, geen garantie meer, vorig jaar maart gekocht met 3 maand garantie. Olielekkage begon pas in september, althans, toen werd het zichtbaar.

Ha, laatst al 2 bussen remmenreiniger meegenomen. Je wil niet weten hoeveel ik gebruik.
Zucht, maar weer eens proberen, of ik ga gewoon de keerring vervangen. Die dingen kosten haast niets, dan meteen maar eentje van Viton.

Marinus

Geplaatst: 12.01.2008 - 01:08
door Gast
mjeuring schreef:of ik ga gewoon de keerring vervangen. Die dingen kosten haast niets, dan meteen maar eentje van Viton.
Nee, maar het werk wat je er van hebt.............. :happy3:

Geplaatst: 12.01.2008 - 21:32
door mjeuring
AlexV70 schreef:
mjeuring schreef:of ik ga gewoon de keerring vervangen. Die dingen kosten haast niets, dan meteen maar eentje van Viton.
Nee, maar het werk wat je er van hebt.............. :happy3:
Tsja, vandaag nog even gekeken toe ik de ruitenwissersproeiervloeistof bij vulde. Eigenlijk is er geen andere mogelijkheid, maar ja ik kan hem er niet op betrappen.
Ach, werk, tsja. Uurtje of 4, 5 of meer.

Marinus