Pagina 1 van 1

v/s 40 t4 op lpg

Geplaatst: 28.01.2008 - 11:10
door tiggo
Goedemorgen!

Allereerst hulde voor jullie mooie forum! Ik heb al wat rondgekeken en er staat erg veel nuttige informatie op. Ook over mijn vraag (s/v 40 op lpg) heb ik al een en ander gelezen maar nog niet specifiek over de t4 motor.

Ik rij op dit moment in een Saab 900 classic t16 s aero full pressure turbo met heel veel plezier. Ik ga echter behoorlijk veel meer kilometers maken dus zoek een auto op LPG (g3). Nou heb ik in Duitsland behoorlijk veel v/s 40 t4's te koop gezien met een aardige prijs/kilometrage verhouding. Mijn vragen: is deze auto geschikt om op lpg te rijden? Hebben mensen hier ervaring mee en zijn er in de buurt van Amsterdam geschikte LPG inbouw specialisten met specifieke Volvo ervaring?

Zeer veel dank alvast voor jullie hulp!

PS (off topic) De saab staat te koop, mocht iemand geinteresseerd zijn stuur even een PM

Groet!

Mods Edit:
Er mogen geen auto's via het forum aangeboden worden, daarnaast is het niet verstandig een e-mail adres achter te laten. Dus via PM

Geplaatst: 29.01.2008 - 18:31
door Bakboord1
Ik kan je vraag zeker niet beantwoorden maar je vraag hoort onder een andere categorie thuis. De S/V40 vallen onder het kopje NL-volvo's. Ik denk dat je daar meer kans gaat maken op een reactie.
Misschien dat een moderator je bericht op de juiste plek kan zetten.


Ik hoop dat ik nu niet meteen wordt verbannen maar je kunt je vraag ook eens plaatsen op volvo40forum.nl. Zitten ook best wel een aantal t4 liefhebbers bij mocht je op dit forum je antwoord niet vinden.

Geplaatst: 29.01.2008 - 19:46
door trompetje
Voor de aanschaf van mijn V70 heb ik een V40 2.0t overwogen, met gas dan (ik had een V40 2.0 LPi, en die beviel goed) Mij is toen afgeraden om gas te installeren op zo'n turbo-motor (door een LPG installateur....)
(Is natuurlijk niet helemaal hetzelfde als een T4 motor, maar ik ben er ook nog geen tegengekomen op gas)
Kan er geen gas in die Saab?

Geplaatst: 29.01.2008 - 20:08
door J
volgens mij kan er prima gas op de saab, maar meer info op het zuster forum van saab lijkt mij