Pagina 1 van 1
help mijn volvo 850 uit 1994 stoot verschrikkelijk op gas
Geplaatst: 31.01.2008 - 21:01
door snofla
Hallo Leden,
wie o wie kan mij helpen met het volgende probleem. Mijn volvo stoot hevig op gas tijdens ritten van boven de 80 km/uur. Dan gaat het een 100 mtr goed en houdt dan weer ongeveer 0,2 sec in, en dat gaat continue zo door. Zet ik het op benzine is er niets aan de hand. Wederom op gas en het euvel begint weer. Ik heb de bougiekabels vervangen, maar ook dit hielp niet. Ik heb de lamd sonde vervangen...hielp ook niet..de onsteking staat op tijd...Ik heb het aan de co2 tester gezet en zie bij stationeer draaien ( ongeveer 2500 - 3000 toeren) dat de co2 tester wisselende waarden aangeeft ( hoog - laag) . nu wil ik de comp. laten vervangen of dat helpt. Ben ik niet aan begonnen want die dingen kosten € 300,00 mijn vraag dan ook WAT IS HIER AAN DE HAND...kan het aan de rotor of de verdelerkap liggen.( verdelerkap was een beetje smerig van binnen meer niet en de rotor heb ik er niet afgehaald)...wie kan mij helpen????
Geplaatst: 31.01.2008 - 22:52
door Ludo
de ontsteking bestaat uit wat meer onderdelen dan bougiekabels...
hoe lang zitten de bougies er al in?.
en rotor en verdeelkap, als die nog nooit vervangen zijn geweest zou ik daar alvast mee beginnen.
de verdeelkap is smerig schrijft je, lekt de keerring die daarachter zit?.
Geplaatst: 31.01.2008 - 23:04
door snofla
dat durf ik niet te zeggen of de keering lekt. Zaterdagochtend ga ik er mee bezig...en als die keering lekt....wat zeg dat dan?
Geplaatst: 31.01.2008 - 23:17
door snofla
Ludo schreef:de ontsteking bestaat uit wat meer onderdelen dan bougiekabels...
hoe lang zitten de bougies er al in?.
en rotor en verdeelkap, als die nog nooit vervangen zijn geweest zou ik daar alvast mee beginnen.
de verdeelkap is smerig schrijft je, lekt de keerring die daarachter zit?.
dat durf ik niet te zeggen of de keering lekt. Zaterdagochtend ga ik er mee bezig...en als die keering lekt....wat zeg dat dan?
dat durf ik niet te zeggen of de keering lekt. Zaterdagochtend ga ik er mee bezig...en als die keering lekt....wat zeg dat dan?dat durf ik niet te zeggen of de keering lekt. Zaterdagochtend ga ik er mee bezig...en als die keering lekt....wat zeg dat dan?
Schakel naar het hele bewerkingformulier
Geplaatst: 31.01.2008 - 23:22
door Ludo
als de keerring lekt, zou ik hem meteen mee vervangen.
kost een kleine 10 euro bij de dealer.
om de keerring eruit te halen, draai je het best even een parkerschroefje erin, dan trek je hem eruit met een tang.
om de nieuwe er in te tikken gebruik je een grote dop.
je moet wel een beetje snel werken, anders gaat ie veel lekken.
Geplaatst: 02.02.2008 - 18:07
door HSGHOR
Hoi Snofla,
Ik heb een 940 uit 1995 op LPG-G3 en heb hetzelfde probleem!
Op benzine geen centje pijn.
Ik ga komende weken de bougiekabels vervangen door koperkernkabels (weerstandskabels), bougies vervangen en ook de verdelerkap met rotor.
Wellicht dat ik de bobine voor de zekerheid ook vervang. Dan moet logischerwijs alles goed zijn. Ik wil nog informeren welke bougies het beste te gebruiken zijn bij LPG want dat heeft volgens mij ook veel invloed op de kwaliteit. Ik ben benieuwd wat jouw ervaring zometeen is.
:smilecolros:
Groeten Eric
Geplaatst: 03.02.2008 - 12:38
door snofla
ik heb de bougiekabels alvervangen en aan de rotor en de verdelerkap mankeert niets aan. ik denk dat het de verdamper is.....
Geplaatst: 03.02.2008 - 12:39
door snofla
of dat de verdamper niet de juist massa maakt??????
Geplaatst: 15.02.2008 - 19:58
door snofla
hoera probleem opgelost.
Geplaatst: 15.02.2008 - 20:06
door TTT242
Leuk........als we ook mogen weten wat het dan was?
Geplaatst: 19.02.2008 - 21:02
door HSGHOR
Hallo SNOFLA, ik zit eigenlijk met smart te wachten op de oplossing die bij jou gevonden is. Heb je tijd om de bevindingen te noteren op het FORUM? Alvast bedankt!!!
Eric :smilecolros:
Geplaatst: 19.02.2008 - 21:19
door Ludo
HSGHOR schreef:Hallo SNOFLA, ik zit eigenlijk met smart te wachten op de oplossing die bij jou gevonden is. Heb je tijd om de bevindingen te noteren op het FORUM? Alvast bedankt!!!
Eric :smilecolros:
gewoon even zoeken, dan hoef je niet te wachten.
in een ander topic schreef hij dit:
snofla schreef:hoeft de rotor of verdelerkap niet te zijn..heb het precies het zelfde gehad...kijk de rubberen slangetjes maar eens na van jou gasklep mede het rubberen slangetje die van jou gas/luchtklep gaat naar de ven. in mijn geval was het rubber slangetje precies aan de onderkant gescheurd...op dat moment heeft hij valse lucht en daar gaat de motor stoteren vooral bij een hoge belasting en onregelmatig stationeer lopen
al stel ik me wel even de vraag wat er bedoeld word met 'slangetje die van jou gas/luchtklep gaat naar de ven'.
??