Pagina 1 van 1

Stoel verder naar achteren

Geplaatst: 17.02.2008 - 18:48
door sbv
Zijn er mensen die ervaring hebben om de bestuurders stoel wat verder naar achteren te krijgen. Ik bel al een tijd op zoek naar een juiste zit, maar tot op heden nog niet gevonden.
Ik mijn aangepaste ASS stoel er wel weer in laten zitten, maar wil het eerst zo proberen.

Momenteel zit ik helamaal naar achteren op laagste stand en stuur redelijk ver uit. Nadeel vermoeide benen en pijnlijke rug na meer dan 1 a 2 uur rijden.

Ik dacht ergens gevonden te hebben dat iemand in een V50 wat aangepast had, maar kan het niet meer vinden.

Past een stoel van een S60/V70 misschien ?


Alvast bedankt,

Geplaatst: 17.02.2008 - 18:55
door bart simpson
die van een S60/V70 kun je niet omklappen, missen mede daardoor de schuifmogelijkheid en zijn te breed

Geplaatst: 17.02.2008 - 19:02
door sbv
Het omklappen was inderdaad iets waar ik nog niet eens aan gedacht had.
Ik zat te denken aan het passen zonder complete verbouwing.

Geplaatst: 17.02.2008 - 19:07
door Fredhead
Is er niet ergens een gespecialiseerd bedrijf dat stoelen naar wens aan kan passen?

Geplaatst: 17.02.2008 - 19:16
door sbv
Zijn er wel, maar dan kan ik mijn aangepaste stoel er ook in laten zetten. Ik wou het eerst zo gaan proberen, misschien dat iemand tips heeft en het simpel wat verder naar achteren kan

Geplaatst: 17.02.2008 - 20:33
door Aantje
Voordat je je stoel verder naar achter zet zal ik sam even voor wat extra Info vragen. Ik dacht namelijk dat als je de stoel te ver naar achteren zet WIHPS niet goed meer werkt.

Geplaatst: 17.02.2008 - 20:41
door Ben
En heb je dat WIPS probleem ook niet als je er een andere steol in laat zetten? Waar zitten de zij-airbags in een C30. In de stoel?

Geplaatst: 17.02.2008 - 21:11
door sbv
Ik heb in een aantal andere auto's(Seat Altea en Renault Laguna, Megane en Clio) de zijaribag uit laten schakelen. Of het hele WIPS dan niet werkt weet ik niet. Mijn vader heeft een aangepaste stoel in zijn XC-70 laten zetten en dat ging ook prima.

Geplaatst: 17.02.2008 - 21:12
door sbv
Zij aribag zit in de stoel en het inflatable curtain blijft gewoon bestaan

Geplaatst: 25.02.2008 - 02:46
door Sam
ja, echter voor de whips moet er voldoende ruimte zijn tussen de stoel en de achterbank.

ik wel wel iemand die de stoel verder naar achter heeft laten plaatsen op nieuw geboorde bevestigingen, maar op afraden van de dealer ivm bovenstaande reden.

die zetel is 15 cm naar achteren verhuist en zit tegen de achterbank aan. whips kan dan niet meer in werking treden, of beter wel nog in werking treden maar er is geen ruimte meer om de krachten te verdelen

't is maar waar je zelf gelukkig mee bent. je kan hopen dat er niemand tegen je aan rijdt of toch maar liever oncomfortabel zitten :)

Geplaatst: 25.02.2008 - 05:45
door Aantje
Over het aanpassen van stoelen, thuis hebben wij een perfecte ervaring met Ellemeyer in Amsterdam. Die konden ook de stoel in de XC90 voldoende aanpassen om de klachten van paps op te lossen.