Pagina 1 van 1

Luchtstroom achterruit ?

Geplaatst: 16.03.2008 - 20:44
door Naqua
Hallo iedereen,

Vandaag met het slechte regenweer viel mij op dat de achterruit was beslagen (airco uit) circulatieklep open.

Even gevoeld bij het luchtrooster bij de achterruit, maar er komt op geen enkele manier lucht uit (onswasemstand, maximaal ventilatorsnelheid etc.)

Vraag: De achterruit van een volvo s40 (mj2006) wordt toch actief ontwasemd ?? of klopt het dat daar geen lucht naar toe wordtgestuurd ?

alvast bedankt voor jullie antwoorden !

Gr. Naqua

Geplaatst: 17.03.2008 - 00:33
door Summum
Daar heb je nu de achterruitverwarming voor... :lol:

Nee, actieve ontwaseming van de achterruit is er niet bij. De roostertjes in de hoedenplank voeren de luchtstroom juist uit het interieur af naar de kofferbak.

Geplaatst: 17.03.2008 - 10:05
door kmser
Gewoon de airco aan is nog altijd de beste oplossing (voor langere tochten toch).

Geplaatst: 17.03.2008 - 19:51
door oldostofjas
Als er lucht in het interieur wordt geblazen, moet het er ook weer ergens uit...

Geplaatst: 17.03.2008 - 21:29
door Volvospecialist
oldostofjas schreef:Als er lucht in het interieur wordt geblazen, moet het er ook weer ergens uit...
En dan dus het liefst langs de achterruit, hebben ze 2 vliegen in 1 klap, de lucht gaat door heel de auto en de achterruit word droog "geblazen".
Maar dan moet je wel de airco aanzetten om de binnenkomende lucht te "drogen". :D :D