Pagina 1 van 1

Ritssluiting in leren bekleding

Geplaatst: 02.05.2008 - 17:26
door Kahzan
Hoe een ontbrekende ritssluiting een middagje klussen kan doen stoppen.

Heel enthousiast ben ik begonnen met het demonteren van de achterbank, om zo de rechter achter leuning te verhelpen van een vervelende knik die hierin zit.

Zitting verwijderd, wangen verwijderd, leuning losgekoppeld van het chassis.....open ritsen maar die rugleuning.......

Helaas dus, de rits zit er wel, alleen de sluiting zit er niet bij. Zo blijkt na even speuren in geen enkele rits de sluiting te zitten van de bekleding. Nog geen probleem denk ik, ritsen genoeg.....ik vind er wel een.....NEE DUS. Geen enkele ritssluiting past op een rits van de bekleding van mijn S60.

Is er iemand die wel eens de bekleding op en afgeritst heeft? Waar vind ik een sluiting voor de rits??

Groet
Kahzan

Geplaatst: 06.05.2008 - 21:33
door redikim
De sluiting voor de ritsen is bij de Volvodealer als stukje gereedschap te bestellen en is er in twee verschillende maten.
Deze heb je namelijk ook nodig als de hoezen van je hoofdsteunen vervangt, die zijn namelijk voorzien van ritsluitingen en bij een nieuwe hoes wordt standaard geen sluiting meegeleverd.
kosten niet veel en kunnen door elke dealer besteld worden.

Geplaatst: 07.05.2008 - 22:16
door arjen
Heey

Die knil zit ook in de leuning van mijn achterbank. Rechtsachter.
Ik ga even volgen hoe je dit opgelost heb.

Gr Arjen.

Geplaatst: 23.05.2008 - 12:20
door Kahzan
@ arjen:

Kon ik maar bij die knak komen!
Ik kan geen ritssluiting vinden die past op de rits.
De sluiter van de dealer is niet het juiste formaat (4 en 6mm) voor mijn bekleding...
Ik sta voor een raadsel.....

knak

Geplaatst: 24.05.2008 - 08:17
door arjen
Hoi

Even een tip.

Ik heb de knak destijds opgelost door een stukje isolatiemateriaal tussen de leuning en de bovenste rand gedaan in de buurt van de knak. Leuning dichtdoen en knak weg.

Gr Arjen.