Pagina 1 van 1
Airco probleem!!!
Geplaatst: 19.05.2008 - 21:36
door Sven Kern
Hallo,
Mijn Volvo C70 uit 1998 heeft een probleem met de airco.
Af en toe komt er vochtige lucht uit de roosters, en daarna beslaan alle ramen!!!! En de airco stinkt! Weet iemand wat ik hieraan kan doen?
m.v.g. Sven
Geplaatst: 19.05.2008 - 22:04
door LeonW
Waarschijnlijk de afwatering van je airco verstopt, die voert het condenswater af van je verdamper(onder het dashboard).
Als je handig bent kun je dit controleren> passagiers kant / bekleding van middenconsole loshalen bij voeteneinde / plastic kap lostrekken / dan zie je een wit/beige kunstof bak met onderaan een zwarte rubberen afvoerslang trek deze los waar die de vloer ingaat en kijk of er water uitkomt en/of knip het trekbandje van de slang af die onderaan het witte plastic huis zit en trek de slang van het tuitje af en controleer of er wat vocht aanzit of uitkomt.
Oplossing airco probleem
Geplaatst: 13.01.2009 - 17:02
door Twindaddy
Had het zelfde probleem,
inde zomer 5 min. werken daarna niet meer en in de winter of met regen alle ramen beslagen.
Airco gecheckt druk en freon was goed.
Oplossing:
BinnenFilter (aan de bestuurderskant onder de kap bij de ruitenwissers, twee torx schroefjes losmaken en je kan erbij)
De oude was smerig en verstopt, vervangen en het probleem was opgelost.
Kosten 30 euro voor het filter ipv 1200 voor een nieuwe airco
Succes
Geplaatst: 13.01.2009 - 17:14
door VolvoRacing
Ik had ook dat probleem met vieze lucht en ramen die beslaan maar bij was de kachelradiator lek. Check even of er geen koelvloeistof ligt onder je matten.