Pagina 1 van 1

Enkele kleine gebreken verhelpen

Geplaatst: 02.06.2008 - 00:41
door VolvoKramer
Mijn Classic uit 2000 krijgt binnenkort een LPG-G3.
Daarmee heb ik besloten, de auto nog een aantal jaren te blijven rijden.
Vandaag eens flink vertroeteld: wassen, lederen-bekleding behandeld, helemaal schoongemaakt. Binnenkort ga ik hem nog eens polijsten/ echt poetsen.

Ik kwam achter de volgende kleine gebreken, en wie kan me verder helpen:

- Rode lampje in de rechter voorportier is kapot: glaasje is gebroken. Navraag bij mijn vrouw (het is haar auto), leerde dat de portier eens is dichtgegooid met de gordel er tussen. Kan ik zo'n glaasje enkel bij een dealer bestellen?

- Linkervoorportier: onderkant kunststof-bekleding van het portier laat los: de bevestings-klikpuntjes pakken wel, maar het beige kunststof laat toch los. Is dit gelijmd of zo? Hoe kan ik het weer vastmaken?

- Achterklep: een bevestings-klikpuntje lijkt lam: kan ik die vervangen?

Ik hoor graag jullie adviezen.

P.S: vandaag weer heerlijk gereden met deze V70 Classic, van Maastricht naar Eindhoven merkte ik dat ik vandaag wel héél erg veel auto's heb ingehaald, sorry KLPD.... ik wilde het echt niet maar mijn auto is zo eigenwijs!

Geplaatst: 02.06.2008 - 08:39
door Quota
Glaasje kun je bij de dealer bestellen, maar het bestaat uit het hele lampje, kost 18 euro, heb er zelf eentje voor 5 euro bij Rima op de kop getikt... andere zaken heb ik geen ervaring mee (lees: die heb ik zelf ook nog niet opgelost ;) )

Geplaatst: 02.06.2008 - 15:46
door den toerist
zo'n clips voor de achterklep bekleding, kan je gewoon bestellen bij jouw dealer.
Het is ook vrij gemakkelijk zelf te vervangen.