Pagina 1 van 1

Prijslijst bodykit

Geplaatst: 18.06.2008 - 13:47
door PeeJay
Gisteren zat ik even door de prijslijst van de C30 te bladeren, om te kijken wat een aangeklede C30 zou moeten gaan kosten.

Bij het kopje exterieur staan de volgende punten inclusief prijzen:
• R-Design Exterior Styling (bodykit, achterspoiler en spiegels in matt finish) €1.610
• Bodykit met eindpijp (twee eindpijpen T5 en D5) €1.560
• Achterspoiler, bovenzijde in exterieurkleur (standaard op T5 en D5) €245

Hier heb ik dus een vraag over.
Uit de opsomming bij het eerste punt blijkt dat de achterspoiler niet bij de bodykit hoort, aangezien deze apart is genoemd.

Als je dus het 2e punt besteld, dan heb je dus een bodykit en eindpijp, maar zonder spoiler? Daar komt dan €245 euro bij.
Punt 2 en 3 bij elkaar brengt het totaal op €1805.

Het eerste punt (R-design) lijkt veel goedkoper, maar daar wordt met geen woord gerept over de eindpijp. Zit er bij de eerste punt dus wel een eindpijp?

Iemand die het kan verhelderen? :)

Geplaatst: 18.06.2008 - 13:57
door Paul
Ze hebben een pakketje waar spoiler ook in zit en de uitlaat. Zou even je dealer bellen of de prijslijst pakken

Geplaatst: 18.06.2008 - 14:03
door PeeJay
Paul schreef:Ze hebben een pakketje waar spoiler ook in zit en de uitlaat. Zou even je dealer bellen of de prijslijst pakken
Ik kan het in de prijslijst van MY07 en MY08 wel vinden (apart of samengesteld), maar de MY09 prijslijst is dus niet compleet als ik het goed begrijp? :)

Geplaatst: 18.06.2008 - 14:13
door Paul
Of het actiepakket is weg, hmm niet goed. Moet het ook nog een keer erop schroeven!

Geplaatst: 18.06.2008 - 14:28
door PeeJay
In de vorige prijslijsten was het of het C30 Sports pakket (alles bij elkaar voor €1450).
Of je kon de bodykit + eindpijp kiezen en daarnaast de achterspoiler. Dat kostte samen €1490.

Dat kan ik dus niet meer terugvinden :(

Geplaatst: 18.06.2008 - 16:53
door T.Mulder
Het R-design pakket zou als het goed is ook nog de andere (wat dikkere) eindpijp moeten hebben (2 als je een T5 of D5 besteld). Dit was bij mij in ieder geval wel zo.

Geplaatst: 18.06.2008 - 18:43
door Poolrev
Dat C30 Sports pakket is er niet meer, deze is 'vervangen' door het R-Design pakket wat je noemt. Of daar ook de eindpijp bij zit, kan je 't beste even bij de dealer navragen, ik zou het ook niet weten eerlijk gezegd.