Pagina 1 van 1
geintegreerde telefoon
Geplaatst: 17.09.2005 - 12:24
door Hans
op Marktplaats biedt iemand een geintegreerde telefoon aan. Echter alleen de telefoon zonder microfoon e.d.
Is dit te gebruiken(uiteraard bij je Hu-radio)
of heb je nog een vermogen aan andere spullen nodig.

Geplaatst: 17.09.2005 - 13:16
door s80 1999
jah best wel, hoofdsteun, mic bedrading antenne unit, software en de mzzl dat het spulletje wil draaien. meen dat het nieuw ongeveer 1000 euro kost. Ik kan je Vadis aanraden, daar staan alle onderdelen in en wat je nodig heb. en het ken de nodige nieuwsgierige honger stillen hoe alles nou ongeveer werkt in de auto. succes
Geplaatst: 17.09.2005 - 21:45
door volvomen-1
Als je weet welk merk het is kun je een mic. in een gsm winkel kopen. In m'n vorige V70 xat een nokia kit in met een mic in de hoofdsteun. op deze set paste ook het type mic dat je tegen bijv. de hemel of A-steun kunt plakken. Op websites vindt je zo iets. De mic die hieronder te vinden is heeft een 3 mm jack plug. Antenne zou ook geen probleem moeten zijn, je kunt zo een plakantenne tegen de voorruit aan plakken.
Als de telefoon er één is met de sim-card in het toestel zal het wel werken. Er zijn ook oudere modellen die de sim-card ergens achter in de auto in een unit hebben zitten. Ik denk dat e.e.a. dan wel erg ingewikkeld word.
http://www.gsmgigant.nl/index.html
Geplaatst: 17.09.2005 - 21:54
door s80 1999
dat is weer afhankelijk van welk bouwjaar de auto is.
Geplaatst: 17.09.2005 - 23:17
door XC70 OR
Gaat nooit werken zo'n gebruikte unit.
De unit kan alleen in de auto gebruikt worden waarin deze origineel is geprogrammeerd.