Pagina 1 van 1
1,7 blok en 2,0 blok
Geplaatst: 01.07.2008 - 18:31
door rene en erica
vraagje?.zijn er onderdelen van een 2 ltr blok het zelfde als op het 1.7 ltr blok??ik denk dan aan de diverse temperatuursensors,verdelerkap en dat soort dingen.
Geplaatst: 03.07.2008 - 17:56
door rev
Verdelerkap is volgens mij overal hetzelfde op omdat het eigenlijk in principe om "hetzelfde" blok gaat en deze dus enkel een verschil heeft in Cilinder inhoud. Volgens mij moet dus ook de rest passend zijn. Correct me if I'm wrong.
Greetz Jan
Geplaatst: 03.07.2008 - 20:31
door rene en erica
het zit dus zo:we hebben een 2 ltr. blok verwisseld van een 460.het blok is vast gelopen maar er zit nog wel van alles op en aan.mijn gedachte is om er van alles af te halen en op reserve te leggen voor mijn 1,7 blok.zoals dus de verdelerkap, allerlei slangen en sensors enz.anders word het toch maar oud ijzer.vandaar de vraag.