Pagina 1 van 2

In verwachting: V50 Ed. II 1.6D besteld!

Geplaatst: 05.07.2008 - 18:04
door JettaFreak
Goedemiddag,


Sinds drie weken heb ik een nieuwe werkgever. Meteen in de eerste week heb ik mijn nieuwe ride mogen bestellen. Was ook wel nodig, want de dagelijkse 222 kilometers woon-werk afstand gaan nu per '07 Opel Astra SW 1.7 CDTI. Ik had bewust nog nooit in een Opel gereden, maar op zich valt het me nog niet eens heel erg tegen. Alleen die stoelen..... Mijn nieuwe ride wordt een V50 Edition II 1.6D, gespoten in Orinoco Blue. Ik heb daarnaast gekozen voor Dark Umbra/Calcite lederen bekleding en Zaurak Silver Bright lichtmetalen wielen. Ik zit met deze config iets boven het toegekende leasebudget. In vergelijking met mijn gepimpte Skoda Octavia op LPG die ik hiervoor reed, stijgt de maandelijkse bijdrage aan onze belastingdienst al fors, dus ik heb geen Plus pakket gekozen. Maar hij is op zich al uitgebreid genoeg. Van de dealer krijg ik een Ipod-adapter en zij bouwen voor mij nog wat Brodit spullen in voor de Tomtom.

Waarschijnlijk zal de auto kunnen worden geleverd door de dealer om en nabij de tweede week van augustus. In die tijd is mijn echtgenote uitgerekend voor ons eerste kindje. Ben benieuwd welk kindje eerst komt.

Groet,


JettaFreak

P.S.: ik probeer een foto'tje te attachen van de door mij samengestelde V50 (geknipt vanuit het 3D-scherm van de configurator)

Geplaatst: 05.07.2008 - 18:05
door JettaFreak
Uhm.... De foto is per ongeluk en onbewust dubbel geplaatst. Kan iemand een van de foto's (laten) verwijderen? Alvast mijn hartelijke dank!

Groet,


JettaFreak

Geplaatst: 05.07.2008 - 18:15
door rsnhakan
Welkom op het forum! Auto zıet er gaaf uıt hoor! Hoe heb je de spoıler eraf gekregen? Altıjd waneer ık op dıe sıte ga, staat de spoıler er automatısch op, en dubbele uıtlaten..

Geplaatst: 05.07.2008 - 18:30
door Fredhead
Mooie keuze

Geplaatst: 05.07.2008 - 19:21
door JettaFreak
Hallo Hakan,

aan het einde van de configurator kun je je configuratie in 3d verkennen. Dan heb je je 'echte' configuratie, dus zonder dubbele pijpen en zonder spoiler of dakdragers (als je die tenminste niet hebt aangeklikt).

Maar je mag mij ook wel iets uitleggen. Wanneer zet jij de puntjes wel op de i?

Groet,


JettaFreak

Geplaatst: 06.07.2008 - 16:38
door Volvoorgaan
Alvast veel plezier met de auto. Succes met wachten (2x :wink: ).

Geplaatst: 06.07.2008 - 17:38
door Eddy S60
Dit worden lange weken, maar alvast succes ermee.

Geplaatst: 07.07.2008 - 08:51
door Boswachter
Hakan zit op vakantie in Turkije, het hotel bezuinigt op die puntjes....
Mooie wagen trouwens wordt een martelgang elke dag naar werk....(zolang het geen 220 km file wordt....lol)

Geplaatst: 07.07.2008 - 09:13
door rsnhakan
Klopt zoals Boswachter al zeı, ık zıt ın Turkıje, en de toetsenbord hıer ıs anders dan ın NL.

Geplaatst: 07.07.2008 - 18:00
door JettaFreak
Boswachter schreef:Hakan zit op vakantie in Turkije, het hotel bezuinigt op die puntjes....
Mooie wagen trouwens wordt een martelgang elke dag naar werk....(zolang het geen 220 km file wordt....lol)
In tegenstelling tot mijn vorige job heeft de huidige w-w route (tot nu toe, klop, klop, klop) geen grote files. Daarnaast probeer ik ook echt vroeg te beginnen en dus net voor de grotere drukte voorbij de knooppunten te komen. En dan 's middags weer op tijd naar huis. Zoals vandaag... :rr:

Groet,


JettaFreak

Geplaatst: 31.08.2008 - 12:17
door IWCJLC
Hey Jettafreak,

Welkom op het forum en goeie keuze. De mijne wordt nagenoeg hetzelfde (alleen Zaurak Diamond Cut, dakspoiler, roofrails en benzine). Ben erg benieuwd naar de foto's!

Succes met wachten!

Geplaatst: 31.08.2008 - 12:37
door JettaFreak
Het wachten duurt niet lang meer: a.s. dinsdagochtend om 9.00 uur ga ik de auto ophalen. Afgelopen week had de dealer het druk in de werkplaats en daardoor kon de aflevering niet vorige week plaatsvinden. Ik heb de auto al wel gezien in de kelder. Ik heb me nog wel eens afgevraagd of de combi Orinoco/Calcite wel zo mooi zou zijn, maar toen ik het zag wist ik dat dit een erg geslaagde combi is.

Het wachten valt mij niet heel erg zwaar, aangezien 13 augustus jl. onze dochter is geboren. Ook al heb ik anderhalve week vakantie gehad sinds de kraamzorg is vertrokken, ik vermaak me wel met de flesvoedingen enzo. En als ik even niet daarmee bezig ben, probeer ik een beetje bij te slapen of foto's te bewerken en dit forum te lezen. Morgen wordt de auto klaargemaakt in de garage (ipod adapter en inbouw van de actieve houder voor de Tomtom), maar ik kan helaas niet vroeg naar huis omdat ik uitgerekend dan een cursus heb tot 6 uur. Gelukkig gaat de tijd dan wel snel, en zal ik waarschijnlijk vermoeid in bed kunnen stappen. Wakker liggen hoeft dan niet en het zal waarschijnlijk een uitdaging zijn om met z'n drieën om 8.59 uur bij de dealer voor de deur te liggen. Reken er niet op dat ik 's avonds al foto's zal hebben gepost, want ik ga dan even een ritje maken langs de opa's en oma's met ons kleine grote wondertje. Ik doe mijn best om het in de loop van de week te hebben geregeld.

Groeten,



JettaFreak

Geplaatst: 31.08.2008 - 12:53
door JettaFreak
Ik bedenk me trouwens dat in de Autovisie van afgelopen donderdag een V50 in Orinoco blue is getest (tegen de nieuwe Lancia Delta). Weliswaar met de afzichtelijke Mestra's (met vrouwelijk bloemetjesmotief. Staan het minst slecht onder een C30) en donker interieur. Maar je kunt dan wel goed zien hoe de kleur lijkt. Mocht ik het artikel moeten inscannen, laat het dan even weten.

Groet,


JettaFreak

Geplaatst: 31.08.2008 - 12:55
door rsnhakan
Gefeliciteerd met jullie baby! En ben erg benieuwd naar je auto! Veel plezier dinsdag!

Geplaatst: 31.08.2008 - 13:25
door Ireentje
Gefeliciteerd met jullie dochter. Hoe heet ze?
Ben erg benieuwd naar de foto's van de week en veel plezier met rijden :D

Geplaatst: 31.08.2008 - 14:23
door JettaFreak
Haar naam is Tessa. Bedankt voor de felicitaties!

Groeten,


JettaFreak

Geplaatst: 31.08.2008 - 15:20
door Volvoorgaan
Gefeliciteerd met jullie dochter. (hopelijk slaap je snel wat meer :wink: ).

Veel plezier dinsdag met je eerste km's.

Geplaatst: 31.08.2008 - 17:27
door Fredhead
Van Harte

Geplaatst: 31.08.2008 - 18:24
door Hjalmar
Congrets my man! 8)

Geplaatst: 01.09.2008 - 09:48
door Bart
Gefeliciteerd!