Pagina 1 van 1
Inbouwen Stinger DSI
Geplaatst: 12.07.2008 - 17:48
door M-V70
Ik ben bezig met de inbouw van een Stinger DSI.
Ik weet alleen niet hoe/waar ik de kabel vanuit het motorcompartiment naar het interieur krijg...
iemand ervaring?
Geplaatst: 12.07.2008 - 18:02
door Paul
Ja misschien even extra gaatje boren en heel goed dicht weer maken.
Maar probeer even wat kabels te zoeken die naar binnen gaan, kan je die kabel vast bij stoppen.
Geplaatst: 12.07.2008 - 18:04
door Blade
Vaak zitten er ongebruikte rubbers in het schutbord. Zoek die dus even op ter hoogte van de pedalen, gas, rem etc. Ik zou zeker geen gaatje boren in het schutbord.
Geplaatst: 12.07.2008 - 18:08
door Paul
Maar er zitten wel genoeg plekken met van die rubbers, moet volgens mij wel goedkomen.
Geplaatst: 12.07.2008 - 18:09
door liquid_force
als je voor de wagen staat (en dus het stuur rechts hebt) zit er op de hoogte van het dashboard kastje een doorvoer ...
Geplaatst: 12.07.2008 - 18:09
door Ben
Stinger is toch verboden?
Geplaatst: 12.07.2008 - 18:10
door liquid_force
nee, de DSI niet ... tenzij je daar de radardetector software op geinstalleerd hebt ...
Geplaatst: 12.07.2008 - 18:14
door Paul
Hij is niet verboden, precies wat Liquid zegt.
Als je de Radardetectie aanzet mag het niet, maar die wordt zo niet geleverd in Nederland. Dus geen probleem.
Geplaatst: 12.07.2008 - 18:25
door +++t blijft behelpen+++
Omdat iets "zo " wordt geleverd is geen reden om iets toe te staan.
dikke uitlaten onder pimpmobiels worden ook "zo"geleverd maar die mogen echt niet.
Maar het is op het randje:
Het bevat GPS en radarcontroledetectie apparatuur. De antenne is zo klein als een pakje sigaretten en geeft fenomenale afstanden op radarcontrole apparatuur.
Zoals bekend is het verboden om in Nederland te rijden met een apparaat dat geschikt is om radarcontroles aan te tonen; het is echter wel toegestaan om met radardetectie apparatuur rond te rijden dat niet geschikt is om aan te tonen. De Stinger DSI, zoals deze verkocht wordt in Nederland is niet geschikt om aan te tonen. Dit doet men door middel van speciale Nederlandse software. De "Spectrum Analyser" van de Stinger scant wel naar radarcontroles en legt deze vast. Volgens de officiele lezing kunt u dan later, mocht u alsnog een beschikking/boete krijgen terugkijken of u inderdaad toen ter plaatse bent geweest en of u de maximum snelheid overtreden zou hebben.
Speciaal voor automobilisten die de DSI gebruiken [..] beschikt de DSI over een functie om de Radar Alarmering software met één druk op de knop te wissen. Zo kunnen zij, [lees: ondanks hun illegale software] voldoen aan de lokaal geldende regelgeving.
Ik denk dat de wet dan wel overtreden gaat worden, en het "voordeel" van dit ding is dat hij niet te detecteren is..
Tiens.. het blijft een strijd van handhaver en overtreder.
Pathetisch, maar ook boeiend.
Geplaatst: 12.07.2008 - 18:30
door liquid_force
Mod-Edit:
Graag OnTopic blijven ... de vraag is over een doorvoerpunt voor bedrading, niet of de DSI wel dan niet legaal is, daarvoor kun je bij de buren kijken op
www.flitsservice.nl
Geplaatst: 02.04.2009 - 19:47
door Paul
Leuk filmpje op RTL Autowereld
klikkk Zapp even naar ongeveer 9 minuten.