Pagina 1 van 1

spiegels in combinatie met electrische stoel met geheugen

Geplaatst: 07.08.2008 - 09:32
door dik999
Hallo,

las ergens dat spiegels ook geheugen hebben. Bij mij werkt dit niet. Wel een keer gehad dat stoel niet meer naar geheugen ging en ik een geluid in de spiegels hoorde??

kent iemand dit en wat is er eventueel aan te doen om toch de combinatie te krijgen. Is wel zo makkelijk

Dik

Geplaatst: 07.08.2008 - 10:04
door bart simpson
of hij heeft het of hij heeft het niet, achteraf gat dat niet meer lukken

Geplaatst: 07.08.2008 - 23:24
door aatsvolvo
Volgens mij werkt het spiegelgeheugen alleen i.c.m. de geheugens van de stoelen die op de contactsleutels werken.
De geheugenstanden van de stoelen welke met de knoppen 1, 2 en 3 bediend kunnen worden werken niet op de spiegels

Geplaatst: 08.08.2008 - 07:44
door fkey
Mijn V70 heeft elektrische stoelen met de 123 knoppen en elektrische spiegels (inklapbaar+verlichting). De spiegelstand wordt ook in het geheugen opgelagen.
Bij het afsluiten met de contactsleutel wordt ook daar het gehuegen opgslagen. Open je de wagen met de andere sleutel dan stellen stoel en spiegels zich in op het moment dat je de deur opend

Stoel+Spiegels+sleutel kan dus wel samen

Geplaatst: 08.08.2008 - 09:49
door Hans
Het kan ook samen. Je moet alleen de geheugenstand als extra op je electrische stoelen hebben.

Geplaatst: 09.08.2008 - 00:56
door V-enominaal-70
Inderdaad stand van spiegels is synchroon aan die van de stand van de bestuurdersstoel. Dus als de stoel instelling van bijv. stand 1 naar 2 verstel zal ook de spiegels indien deze verschillend zijn ingesteld in het geheugen meegaan naar een andere stand (probeer maar een extreme stand van stoel en spiegels > opslaan in het geheugen !!!)dan moet het als het goed is, stoel en spiegel veranderen naar de vooraf ingestelde positie.
De tip van "Fkey" klopt inderdaad als je met afstandbediening 1 de stoel hebt ingesteld op stand A en met afstandbediening 2 stand B blijft in het geheugen staan (dus mijn vriendin hoeft niet meer te op een geheugenknop te drukken > behalve positie van het stuur :? )
Let op alleen de ingestelde stand bij draaiende motor blijft ze vasthouden, dus als je met draaiende motor op stand 1 staat en daarna de motor uitzet en van stand veranderd en volgende dag openmaakt gaat stoel keurig terug naar stand 1.
Mijn "Bil" heeft elektrisch inklapbare spiegels misschien heeft dit er wel mee te maken dat de spiegels meegaan met de stand van de stoel. Maar zeker weten doe ik dat niet.

Geplaatst: 09.08.2008 - 10:14
door MoondustV70D5
Bij mij werkt het in ieder geval prima, stoel,spiegels,sleutel.
Heel makkelijk, elk een eigen sleutel en stoel+ spiegels altijd op de juiste plaats. Enkel achteruitkijkspiegel aanpassen.