Pagina 1 van 1

Renovatie 262

Geplaatst: 21.09.2008 - 13:33
door Stinky
Vond ik tijdens het surfen:

Renovatie project van een 242 met een 6 cylinder er in ofzoiets,
kan al het Zweeds niet begrijpen.

Erg mooie plaatjes! :o

Geplaatst: 21.09.2008 - 14:54
door Exeres
Wel een pareltje van een motor (qua verf en spuitwerk toch) in vergelijking tot z'n auto (op dit moment) maar kan begrijpen dat hier ook nog aan gewerkt zal moeten worden ;-)

Geplaatst: 21.09.2008 - 18:46
door mightyspawn
die wielkast randen zijn goed rot. Dat is nog een hoop werk. Als ik dat blok er in hang zou ik toch echt eerst de hele wagen onder handen nemen. Maarja kan dan ook geen Zweeds, misschien is die dat nog van plan.

Geplaatst: 21.09.2008 - 20:05
door Michael Oud
Zo dan, da's geen half werk.

Ik denk dat hier deze aanpak wel logisch is. Eerst maar eens kijken of alles pas te maken is, en dan verder met de carrosserie. Maar inderdaad, ook mijn zweeds is niet best.

Geplaatst: 23.09.2008 - 10:11
door B-lennium
Michael Oud schreef:Zo dan, da's geen half werk.

Ik denk dat hier deze aanpak wel logisch is. Eerst maar eens kijken of alles pas te maken is, en dan verder met de carrosserie. Maar inderdaad, ook mijn zweeds is niet best.
Gelukkig spreek ik (Lees:Google) een aardig woordje over de grens :P

http://translate.google.com/translate?u ... l=sv&tl=nl

Geplaatst: 02.10.2008 - 16:23
door mightyspawn
dat is vermoeiend lezen die belabberde vertaling haha