Pagina 1 van 1

ISO-stekkers in Volvo 460?

Geplaatst: 04.11.2005 - 17:54
door Bouwe
Ik heb een Volvo 460 236.000Km uit 1995. Daar zit nu nog een originele Volvoradio in, een CR-603. Maar omdat deze geen cd'tjs kan afspelen, was ik van plan een VDO-Dayton te kopen.

De VDO-Dayton wil graag twee ISO-stekkers achterin hebben, volgens de handleiding. In mijn huidige Volvo-radio zitten ook twee stekkers, maar die zijn veel dunner (per stekker een rij connectoren) dan de ISO-stekkers die in de handleiding van de VDO-Dayton staan afgebeeld. Volgens een auto-onderdelenleverancier zitten er in de 460 vanaf fabriek ISO-stekkers in, maar begin nu toch te twijfelen.

Afbeelding

Iemand enig idee? :roll:

Geplaatst: 05.11.2005 - 10:43
door volvoruud
Gewoon naar de halfords gaan om volvostekkers te halen, heb ik ook gedaan voor mijn vdo-dayton radio :o . Werkt perfect.

Geplaatst: 05.11.2005 - 15:06
door V480-S60
Die onderdelenleverancier weet dus niet waar ie over praat.
Inderdaad naar de Halfords gaan en een verloopstukje halen. (Een verloopstukje is gewoon de beste methode)

Let er wel even goed op dat je de juiste verloopstekker haalt er zit namelijk verschil in de meerdere jaartallen. (een 91-er is anders als een 95-er.)