Pagina 1 van 1
Ipod in C30 '07
Geplaatst: 16.02.2009 - 18:40
door Tunes
Hoi Allemaal,
Ik heb recent een Volvo C30 uit 2007 gekocht, nu beschikt deze auto niet over een Ipod adapter.
Dit wil ik graag realiseren, ik ben erg benieuwd naar jullie ervaringen en met welke mogelijkheden ik dit kan realiseren.
Alvast bedankt
Greetz Teunis
Geplaatst: 16.02.2009 - 19:21
door yamaha fzr
echt fantastich ik heb de USB ipod converter
ik ben van mijn ipod touch over gestapt op de iphone
maar imiv heeft ook mooie opties
Geplaatst: 16.02.2009 - 19:23
door Tunes
Waar kan ik die bestellen de USB Ipod converter? en is die ook geschikt voor '07 modellen?
Geplaatst: 16.02.2009 - 23:31
door Paul
Ja voor 07 modellen zijn ze bij Volvotech nog in testfase. Als je High Performance Audio hebt, kan je alleen nog maar beschikken over de AUX-IN.
Maar mail volvotech even (
www.volvotech.eu)
Geplaatst: 16.02.2009 - 23:36
door Tunes
Ik weet niet of ik High Performance Audio heb, ik beschik over de summum uitvoering, waar kan ik de AUX-IN vinden?
ik zal ook wel even een mailtje sturen naar volvotech.
Bedankt voor je advies!
Geplaatst: 17.02.2009 - 10:13
door Paul
AUX Zie je in het bakje achter je dashboard (MY07).
En als je op MODE drukt moet er ergens AUX tussen staan. Maar om te zien of je High Performance hebt, hoef je alleen je radio even uit te doen en weer aan te doen, dan staat het in het opstart scherm.
(maar iets anders, waar blijven de plaatjes van je auto??)
Geplaatst: 18.02.2009 - 21:31
door Tunes
Okay ik heb dus geen High Performance Audio.
Als ik mij radio uit doe en weer aan, zie ik een tekening van de Volvo C30.
Ik heb ook geen knopje mode, maar CD, ik denk dat een Ipod adapter inbouwen nu wel erg lastig wordt.
Foto's komen binnenkort, ik ben nu even druk met van alles en nog wat, moet ook nog steeds mail sturen, naar volvotech.eu, maar zijn die gasten engels of nederlands?
Geplaatst: 18.02.2009 - 22:13
door Paul
Nederlands....
Verder ben ik erg benieuwd naar de foto's, jammer van je Base Audio. Maar daar heeft alleen Bob een oplossing voor als het al op MY07 werkt.
Succes maar laat het vooral horen zodra je meer info hebt!