Pagina 1 van 2

[BE] C70 Midsummer (Plus) Aanbieding

Geplaatst: 11.03.2009 - 22:28
door Firechief
Vanaf deze week in België lopen er onweestaanbare aanbiedingen op het C70 gamma van Volvo. Het wordt moeilijk om eraan te weerstaan... en zal er wss aan toe geven. Vraag blijft echter nog de kleur en de weinige opties...
Midsummer: 2.0D Kinetic met Leder en verwarmde voorzetels voor de prijs van 31750€ Korting= 7990€
Midsummer Plus: 2.0D Summum en Mobility Pack voor de prijs van 36300€ Korting= 10510€
Op de Belgische Volvo site staat hij in het wit afgebeeld met de 18" Midir Diamond Cut. Vraag me af of deze velgen op deze aanbieding te krijgen zullen zijn ... Lijkt me wel fraai.
Opties die me aanspreken:
- Afneembare trekhaak (Voor de zomer motorvakanties)
- Alu inleg
- Sportstuurwiel met Alu inleg
- Windblokker
- Bluetooth
- Indien Midir 18" niet verkrijgbaar ==> 17" Serapis (zullen dan op verloop van tijd de wintervelgen moeten worden en aftermarket 18" of zelfs 19"
- Kleur: Vermoedelijk Zwart met Zwart Leder

Laat jullie meningen maar komen ...

Firechief

Geplaatst: 11.03.2009 - 23:03
door Firechief
Een paar foto's:

Afbeelding

Afbeelding

Firechief

Geplaatst: 11.03.2009 - 23:31
door pimp
Ah, Paul had er net ook over dat er in Nederland flinke kortingen waren op de c70. Dacht nog dat het een foutje was zulke hoge kortingen, maar niks is minder waar. Enorme kortingen dus....
Voor iemand die zijn slag wil slaan is dus nu het moment, alleen jammer van de redelijke kleine motor waarin de aanbieding leverbaar is.

Geplaatst: 12.03.2009 - 07:45
door Rob Bakker
.... waarom ben ik nog te jong en heb ik te weinig geld.... ;)

De plaatjes met de Midir zien er fantastisch uit.... Ben je al weer uitgekeken op je V50 Chief?

Geplaatst: 12.03.2009 - 07:50
door Paul
Ik vind hem echt schitterend en die velgen staan super erop.

Ik weet zeker dat die Serapis niet leverbaar gaan worden, want die leverancier is failliet. In Nederland hebben we ook zo'n aanbieding (zie Volvo Nieuws), maar dan ook voor de 2.4i.

Heb het maar even doorgestuurd naar mijn vader, vind hem wel erg leuk voor mijn moeder ipv de V50.

Geplaatst: 12.03.2009 - 07:57
door bart simpson
dan zou een Belg toch eens in NL moeten kijken, zonder belasting is de NL aanbieding een stuk interessanter voor een Belg.

Geplaatst: 12.03.2009 - 08:48
door Paul
Moeten ze alleen zelf hun oude auto verkopen.

Geplaatst: 12.03.2009 - 09:39
door Firechief
De aanbieding hier in Belgie loopt op de 2.4i, 2.0D en D5 163pk.

@ Bart Simpson:

Verklaar je nader... Dan moet je de wagen toch nog importeren?

@ Rob Bakker:

Ben helemaal nog niet uitgekeken op de V50, die is net 2 jaar geworden. Ik heb hier nog een Opel Astra uit '98 voor de deur staan die vervangen moet worden, en daar zal dus die C70 voor in de plaats komen.

Firechief

Geplaatst: 12.03.2009 - 10:53
door bart simpson
importeren kost geen geld

een NL Tourer (redelijk gelijk aan een SUMMUM Midsomer) 2.0D powershift kost € 31.633,29 ex belastingen, doe daar 20% btw bij en je bent € 37.959,95 kwijt als Belg

Geplaatst: 12.03.2009 - 12:38
door volvov70r
Ik dacht op de site van belgie te zien dat het om de 2.4 140pk gaat dus niet de 2.4i (170 pk)

Geplaatst: 12.03.2009 - 12:46
door liquid_force
Paul schreef:Moeten ze alleen zelf hun oude auto verkopen.
het 'standaard' inruilen van een gebruikte auto is niet in alle landen normaal Paul ...

Geplaatst: 12.03.2009 - 19:28
door Firechief
volvov70r schreef:Ik dacht op de site van belgie te zien dat het om de 2.4 140pk gaat dus niet de 2.4i (170 pk)
You're right, my mistake...

Firechief

Geplaatst: 12.03.2009 - 19:49
door Thuurc
Ik ga je aangeven wegens saaiheid (Niet provocerend opvatten ;)); zwart met zwart leer? Iets spannender mag toch wel.

Verder inderdaad een superaanbieding die met recht onweerstaanbaar genoemd mag worden.

Geplaatst: 12.03.2009 - 21:10
door Firechief
@Thuurc,

Ik vat het zeker niet provocerend op hoor, anders zou ik de vraag niet stellen. Ben enkel bang dat het bleke leder snel vuil zal worden door allerlei omstandigheden, en het bruine leder gaat er mijn inziens al helemaal niet bij.

Firechief

Geplaatst: 12.03.2009 - 22:02
door Rob Bakker
Je kan ook voor die prachtige cacao kleur gaan ;)

Is in iedergeval niet verkeerd om als tweede auto te hebben :)

Geplaatst: 12.03.2009 - 22:04
door Thuurc
Firechief schreef:@Thuurc,

Ik vat het zeker niet provocerend op hoor, anders zou ik de vraag niet stellen. Ben enkel bang dat het bleke leder snel vuil zal worden door allerlei omstandigheden, en het bruine leder gaat er mijn inziens al helemaal niet bij.

Firechief
Begrijpelijke reden. Betere reden dan 'ik durf niet anders, omdat de buren dat niet mooi vinden' ;)

Licht leer heeft wel te lijden onder spijkerbroeken, maar dat moet te verhelpen zijn met regelmatig schoonmaken volgens mij? Maar goed, daar moet je ook maar zin in hebben natuurlijk.

Geplaatst: 21.03.2009 - 21:52
door liquid_force
Thuurc schreef:Ik ga je aangeven wegens saaiheid (Niet provocerend opvatten ;)); zwart met zwart leer? Iets spannender mag toch wel.
heb vandaag nog in een zwarte met zwart leren interieur gezeten en vind het persoonlijk een saaie combinatie ... zou zelf dan voor een slag lichter interieur gaan ... of een zilver grijze met donker interieur ... is ook errug mooi

Geplaatst: 22.03.2009 - 06:57
door ruuds70
bart simpson schreef:importeren kost geen geld

een NL Tourer (redelijk gelijk aan een SUMMUM Midsomer) 2.0D powershift kost € 31.633,29 ex belastingen, doe daar 20% btw bij en je bent € 37.959,95 kwijt als Belg
Volgens mij betalen we 21 % BTW € 38.276,28 en vergeet je de BIV.
€ 495,-
Bij de benzine wordt dit een nog ander verhaal 140 pk = € 867,- bij de 170pk € 2478 !!! BIV

Verder moet je nog zien dat je de nieuwe C70 legaal in België krijgt. Daarvoor heb je een welwillende Volvodealer en verzekeringstussenpersoon nodig, met bij voorkeur al een lopende autoverzekering. Je moet vooraf betalen, erop staan dat je een COC krijgt, dan kun je er een leuke cent mee verdienen.
Garantie is Europees en zou geen probleem moeten zijn, zal evenwel aan de welwillendheid liggen van de dealer in België.
Bij andere vergissingen (zoals het ontbreken van een knop om je voorste park assist af te zetten) voel ik me rijkelijk in de steek gelaten.

Geplaatst: 22.03.2009 - 09:01
door bart simpson
lastig als er 2 topics over hetzelfde onderwerp zijn:
bart simpson schreef:
Firechief schreef:Bon, als ik het goed begrijp:
49.995 : 1,40 = 35.710
Moet hier dan nog eens 19% btw aan af? In dat geval:
35.710 : 1,19 = 30.008
30.008 + 21% BTW hier in België = 36.310
Klopt mijn berekening zo? Als ik de wagen op een trailer zet, moet ik dan Transitplaten en verzekering en wat is de kostprijs hiervan.
Graag had ik hier toch wat meer info over gehad.
bart simpson schreef:importeren kost geen geld
een NL Tourer (redelijk gelijk aan een SUMMUM Midsomer) 2.0D powershift kost € 31.633,29 ex belastingen, doe daar 20% btw bij en je bent € 37.959,95 kwijt als Belg
uw btw is 21%, dan komt u uit op € 38.286,--.
had mijn foutje daar reeds hersteld, was uitgegaan van 20 ipv 21% btw.

Die BIV laat ik buiten beschouwing,, die moet u altijd al afrekenen, doorgaans zijn de NL specs completer dan de Belgische, dat was zo bij de vorige V70's dat is zo bij de C30's en het is een kwestie van vergelijken op de Volvosites

Geplaatst: 22.03.2009 - 09:25
door ruuds70
Ik weet niet of het terecht is om BIV kortweg buiten beschouwing te laten.
Feit is dat de genoemde prijzen in België steeds zonder BIV zijn. Als je een vergelijk wilt maken met de prijs die je betaald voor een eigen import uit Nederland, kun je de BIV het beste even achter wegen laten.
Neemt niet weg dat je de BIV wel komt te betalen.

Verder heb ik de BIV genoemd om eraan te herinneren dat de 170 pk versie opeens zeer onvoordelig in een zeer hoge BIV klasse valt ten opzichte van de 140 pk versie.


Voor wat betreft de import; volgens mij mag de auto pas België in als de BTW is voldaan. De Nederlandse dealer dient een BPM- en BTW vrije factuur te sturen. Deze dien je te voldoen, wat op de factuur moet staan, waarmee je naar de douane gaat. Daar betaal je de BTW.