Pagina 1 van 1

Dakdragers accessoires V40 '02

Geplaatst: 17.03.2009 - 23:49
door RideRick
Hallo,

Ik heb dit forum weer gevonden sinds lange tijd.
En heb sinds afgelopen zaterdag eindelijk dakdragers voor mijn V40 zonder roofrails.
Ik heb al een en ander terug zitten lezen tot 2008 en met de zoekfunctie weinig gevonden maar zijn er extra accessoires te koop?
Zoals voor fietsen om op het dak te plaatsen?
Of een plaat/bak voor vervoeren van goederen?
Kon er niets van vinden op internet.

groeten Rick

Geplaatst: 15.05.2009 - 16:20
door Yiasya
Hmm....topic is o.a dakdragers, vandaar deze post.

Ik had ooit eens een astra station met dak railing. De orginele opel dakdragers passen prefect op de railing van m'n V40.
Dus als iemand nog dakdragers zoekt vergroot dit de vind kans aanzienlijk.

Enige minpunt is dat er opel op de zijkant staat :)

Geplaatst: 15.05.2009 - 16:35
door Qinx
Mja, ik heb gewoon universele gekocht. En die werken prima. Vanhetzelfde merk ook gelijk een dakdoos gekocht. En er staat nergens Opel op :-) (Ook geen Volvo trouwens).

En zit dat dan stevig? Ja. Bij 180 km/h geen greintje last, al raad ik het niemand aan (we moesten de boot in Kiel halen, en hadden net twee uur in de file gestaan, anders had ik gewoon rustig 130 gereden).

M.a.w.: Waarschijnlijk kun je een willekeurige bak van eender welk merk op je dakrails plaatsen. Of een fietsendrager.

Geplaatst: 21.05.2009 - 21:05
door rnobel
heej, dat vind ik wel interessant : Qinx, waar heb je die universele vandaan? en wat kosten ze ?

Geplaatst: 21.05.2009 - 22:23
door Qinx
Let op: mijn Volvo heeft wèl roofrails (de topic starter niet), en dan wordt het natuurlijk een stuk gemakkelijker om er universele dragers voor te vinden. Als je eenmaal dragers hebt, kunnen daar dan weer andere spullen op (zoals in mijn geval een roofbox). En voor zover ik kan inschatten is dat allemaal redelijk universeel.

Ik heb de mijn dakdragers (en de box) van de Makro, maar ik geloof niet dat ze daar standaard in het assortiment zitten. Ik wil steeds het merk even opschrijven als ik bij de auto ben, maar ik vergeet het steeds. Ze waren in de aanbieding, dragers voor 75 euro, box voor 170 oid.

Geplaatst: 21.05.2009 - 22:42
door rnobel
ah ok, toch bedankt, maar ik heb inderdaad ook geen roofrails ..

Geplaatst: 24.05.2009 - 22:13
door sjoerdb
http://vccs.volvocars.se/accessories/ca ... efault.htm

bekijk deze link maar eens, daar staan alle accesoires bij