Pagina 1 van 1

Steve Mattin weg bij Volvo

Geplaatst: 27.03.2009 - 16:32
door Ben
De Zweedse pers meldt zojuist dat designchef Steve Mattin weg gaat bij Volvocars. Het wordt ook door Volvo bevestigd.
Steve Mattin werkte eerder voor Mercedes Benz en is de ontwerper van o.a. de XC60 en de nieuwe S60. Bij zijn aanstelling liet hij weten dat hij 'de rest van zijn leven' bij Volvo zou blijven.

Het afscheid wordt beschreven als een donderslag bij heldere hemel.

Geplaatst: 28.03.2009 - 11:47
door arnow
Laat die gast per direct terug keren!!!!

Geplaatst: 28.03.2009 - 12:13
door xc-men
Wat weet hij dat wij niet weten??? je gaat niet zomaar weg

Geplaatst: 28.03.2009 - 16:06
door Franswa
Erg jammer, zijn stijl spreekt me erg aan,

Geplaatst: 28.03.2009 - 16:57
door Ben
Mijn bronnen vertellen nog niet meer dan in het eerste bericht geschreven. het lijkt nogal plotseling gegaan te zijn er is nog niemand die enig commentaar wil geven. Wellicht dat er maandag meer nieuws te melden valt.

Geplaatst: 28.03.2009 - 17:24
door Volvoman
Erg jammer. Ik zeg 5% loonsverhoging!

Geplaatst: 28.03.2009 - 23:09
door Hapee
@Volvoman: dat is zo'n beetje vloeken in de kerk ten tijde van de huidige kredietcrisis :wink:

Nog los daarvan, ik ben niet zo gecharmeerd van zijn prestaties. Bij Mercedes (18 jaar daar gewerkt) heeft hij wel (wat) vernieuwing gebracht, maar weinig tot de verbeelding sprekende auto's. Wat mij betreft was zijn stijl veel te barok, teveel toeters en bellen en "over the top". En, met alle respect, de nieuwe Volvo's (o.a. V70, S60-concept) ontberen de strakheid die jaren lang kenmerkend was voor Volvo. De kunst van het weglaten was hem onbekend. Maar wie weet ben ik wel een beetje een oude .... aan het worden. Het zou me trouwens niets verbazen als hij naar BMW gaat. Een paar weken geleden is Karim Habib (chief designer) daar weggegaan (naar Mercedes!). De toekomst zal het leren.

Geplaatst: 29.03.2009 - 19:37
door volvo
Aan boord noemden wij dat: "de ratten verlaten het schip". Alleen dat gaat hier natuurlijk niet op: kwaliteit verlaat een zinkend schip. Een creatieve geest als Steve Martin ziet de bui hangen. Je zal maar onder een Chinese paraplu moeten werken. China met alle respect, waar het individu ondergeschikt is aan de massa. Daar kan je nooit creatief werken. Jammer, maar een realiteit van de hedendaagse crisis. En Volvo? Ook jammer maar helaas!

Geplaatst: 30.03.2009 - 17:10
door Live
.. Laten we eerst maar afwachten

Geplaatst: 30.03.2009 - 17:22
door Johann
Of Mercedes wil alsnog Volvo kopen.. :turn-l:

Geplaatst: 30.03.2009 - 17:31
door mightyspawn
Hopelijk neemt Volvo Wilsgaard weer in dienst, kunnen ze weer terug naar hun gloriedagen

Geplaatst: 01.04.2009 - 16:21
door Ben
En de opvolger is ook bekend: Peter Horbury