Pagina 1 van 1

Even meedenken aub

Geplaatst: 11.04.2009 - 16:41
door Bart Giesen
Ik weer wat vaags...

Als ik rem met mijn wagen die net gestart is, niks aan de hand.
Zodra ik een poos heb gereden, en dus ook de schijven / blokken warmer zijn begint het.

Voordat dat auto bijna tot stilstand komt (vanaf pak en beet 40km/u) hoor het welbekende ijzer op ijzer geluid. Laat ik de rem los, en rem vervolgens opnieuw bij die snelheid, hoor ik het nog steeds.

Het is ook zo'n probleem dat je soms niet hoort, soms wel, dan een poos niet, vervolgens een poos wel.

Ik meende dat het van achter kwam, dus nieuwe schijven en blokken achter geplaatst. Maar helaas het bleef bestaan. Het lijkt van rechtsvoor te komen. Echter, de schijven en blokken zijn redelijk nieuw. Zaakje losgehaald, alles schoongespoten en gemaakt. Alle bewegende delen weer ingevet. Viel me wel op dat de remblokje, euhm, stukjes miste aan de zijkant, alsof ze afgebrokkeld waren.

Zelfs na het schoonmaken, nog steeds dit probleem KAK!

Geplaatst: 11.04.2009 - 17:02
door vin940
Ik heb dit probleem met de auto van vrouw (Astra G ) ongeveer half jaar geleden nieuwe rem schijven rond om met blokken gedaan. Sinds de laaste weken, het zelfde geluid ijzer op geluid, na een tijdje rijden en goed remmen geluid weg??? Snap er niks van dus remmen weer allemaal na gelopen, zat dus links voor het geluid. Weetje wat het nu uit eindelijk was een stuk koper en metaal in het blokje. Deze twee metalen worden dus verwerkt in de remvoeringen, en kan dus dit soort geluid veroorzaken.

Had voor de zekerheid auto een nacht stil laten staan in de garage, en op de remmen test bank getest hoorde dus het geluid maar remwerking 100% dus hoef dus geen zorgen te maken. Hoop je geholpen te hebben.

Ps je zou de blokken om kunnen ruilen, heb ik uit eindelijk omgeruild en geluid was weg (onder garantie omgeruild)

Geplaatst: 11.04.2009 - 17:09
door Bart Giesen
Nou, het punt is, deze S40 gaat verkocht worden. En ik heb een hekel aan of rommel te verkopen, of iets te verkopen dat niet 100% volgens verwachting werkt of klinkt..

Geplaatst: 11.04.2009 - 17:10
door vin940
Dan even nieuw blokken erop zetten.

Geplaatst: 11.04.2009 - 17:45
door Bart Giesen
Welja, dingen zijn z.g.a.n.... Lijkt me niet helemaal de bedoeling :|

Geplaatst: 11.04.2009 - 18:00
door vin940
Even met een grofschuurpapier erover misschien dat dat helpt

Geplaatst: 11.04.2009 - 18:26
door Dries77
Als je je remblokken te snel "inremd" kunnen ze verharden of verglazen. De buitenste kant word harder als normaal als gevolg van abnormale warmte. In principe zou je deze moeten vervangen. Als dit het geval is, kan je misschien een klein beetje opschuren en ze rustiger inremmen.

Geplaatst: 11.04.2009 - 22:55
door fjrene
schuine kantjes er aan maken,en kan het niet zijn met de regen dat er roest op de schijven zit?

Geplaatst: 27.05.2009 - 15:16
door Bart Giesen
Ben erachter. De busjes waar het remzadel over loopt, zaten vast. NIeuwe busjes, klaar!

Geplaatst: 27.05.2009 - 15:39
door Rob Bakker
Je lever hem in iedergeval wel netjes af aan de nieuwe bestuurster ;)

Geplaatst: 27.05.2009 - 21:40
door Ripley
Da's grappig. Als je de pennen bedoelt waardoor de klauw kan schuiven, dan heb ik van de week te horen gekregen van mijn dealer dat die niet los te krijgen zijn. Ik moest een hele nieuwe bracket kopen a 37 euro excl BTW. Vond ik wat veel voor een zo'n pen. Heb jij ze wel los kunnen krijgen?

Geplaatst: 28.05.2009 - 08:47
door Bart Giesen
Jazekers.

Geplaatst: 28.05.2009 - 08:49
door Ripley
Onderdeelnummer?

Geplaatst: 28.05.2009 - 12:58
door Bart Giesen
Heb de facturen niet meer, meegegeven aan de nieuwe eigenaresse