Pagina 1 van 1

injectoren 145

Geplaatst: 14.05.2009 - 12:23
door Henri144
Een van de injectoren op mijn 145 b20e (op gas, geen benzine meer aanwezig....) is zo lek als een mandje, waardoor de desbetreffende cilinder ook niet echt meer meedoet :-) Kun je die dingen gewoon vervangen door 'm er af te draaien en er weer een nieuwe op te zetten of is dat een 'garageklusje'?

PS Toevallig nog een nette lasser in de buurt van groningen?

Geplaatst: 14.05.2009 - 13:27
door volvo rob
Even bij de Combigarage in Westerbroek langs, kan je de kop niet kosten.
Zeer geschikte tent, en zeker niet duur.

Of misschien staat hier wat nuttigs tussen?

Geplaatst: 14.05.2009 - 14:08
door Henri144
Een garage heb ik al, niet CG in W, maar ook geen slechte....... De vraag is meer of je zelf zomaar een injector kan vervangen door er een nieuwe in te draaien of dat dat wat meer voeten in aarde heeft. Maar ik zal daar eens informeren of ze niet toevallig zo'n gevalletje hebben liggen......

Geplaatst: 14.05.2009 - 17:09
door dave145
ik raad aan om ze dan allemaal tevervangen,, en als je de juiste injectoren heb kan je ze er zoweer in draaien, is volgens mij geen punt.

Geplaatst: 14.05.2009 - 23:01
door bart1111111112
als je alleen op gas rijd heb je helemaal geen injectoren nodig,die zijn voor de benzine inspuiting.
beetje zonden om te vernieuwen als je ze toch niet gebruik.

Geplaatst: 15.05.2009 - 20:15
door Boele
Zijn rond de 125euro p / st dus zou inderdaad naar een 2e handse zoeken.

Geplaatst: 15.05.2009 - 22:14
door oudevolvo
Als je ze niet meer gebruikt en zelfs geen benzine systeem hebt, zou ik ze ook demonteren en afdoppen (kun je de goede zelfs nog verkopen).

Ik heb een B20E kop op mijn Amazon zonder injectie zitten (vanwege de grotere kleppen). Hier heb ik ook de gaten van de injectoren afgedopt.

Hiervoor heb ik bij http://www.tinustechniek.nl/ speciale plaatjes gekocht. Een soort vriesdoppen die precies in de gaten passen van de injectoren. Een beetje locktite eronder, een tik erop met een scherp ding en het werkt perfect.

Geplaatst: 16.05.2009 - 22:41
door Henri144
Inmiddels de lekke injector dichtgesmeerd mbv 20 cent en uitlaatpasta, daarna de injector er weer strak opgedraaid en met deze (tijdelijke) oplossing elkt 'ie voorlopig niet meer..... tzt gaan er plaatjes overheen. Ik zit er overigens nu al over te denken om een 'gewone' carburateur te installeren.