Pagina 1 van 1

Onderhouds- en aanschafkosten V70 D

Geplaatst: 30.11.2005 - 14:43
door EPCL
Ik wil een V70 kopen. Ik ga er zakelijk en privé mee rijden, plm. 30.000 a 40.000 KM per jaar. Ik zoek een auto van ongeveer 6.000 - 10.000 (1997-2000??) met zo min mogelijk kilometers op de teller, maar een diesel uit deze periode zal gauw 200.000 km gelopen hebben.

Ik heb een aantal vragen:

Wat zijn goede V70's diesels;
Wat is een redelijke aanschafprijs en wat zijn factoren die de prijs negatief en positief kan beinvloeden?
Welke kritische onderhoudsmomenten kent de V70 diesel (distributueriem, en andere dure reparaties bij welke km stand)?
Waar moet ik op letten bij een proefrit en aankoopinspectie?
Welke veel voorkomende mankementen zijn bij jullie bekend?
Waar zijn mooie/goede ex-lease volvo v70's te koop?
Waar kun je het beste een tweede hands V70 kopen (prijs kwaliteitverhouding);
Wie kent nog een goede onderhoudsman in de regio brabant?
Zijn Volvo's V70 buiten nederland veel goedkoper? En wat zijn de nadelen van een aankoop in het buitenland?
Wat zijn de technische mankementen van de V70's va 2000 nieuwe model (Phase I)?


Alvast heel hartelijk bedankt voor jullie antwoorden. Ik sta te popelen om een V70 te kopen (een lang gekoesterde wens komt uit) maar ik wil mij goed voorbereiden zodat ik mijzelf van een miskoop kan behoeden. Jullie hulp is daarbij zeer gewenst.

dank
edwin

Geplaatst: 30.11.2005 - 15:32
door corrio
Edwin,

Ik heb je mail gehad en ik zal er vanavond op reageren. Ik zit nu op m'n werk vandaar.

Cor

Geplaatst: 30.11.2005 - 20:30
door Hans
Bij www.vanaarle.nl zie ik er zo al drie staan die in jou budget vallen. echter...alle drie al drie ton gelopen!
Wil je slagen voor dit bedrag moet je het particulier gaan zoeken denk ik zo maar.

deze( http://www.autovantilburg.nl/V70-2.5-TDI-Eur-98.htm ) staat bij de garage waar mijn auto in onderhoud is. Zeer betrouwbare zaak! is al weer een beetje duurder. Alles is natuurlijk maar een vraagprijs en afhankelijk van eventuele inruil. Enne.. voor dat geld is een S60 D5 intro edition ook al binnen handbereik. Kijk maar eens op Marktplaats.

Technische antwoorden Volvo v70

Geplaatst: 01.12.2005 - 15:14
door EPCL
Bedankt voor de antwoorden. Ik zoek nog uitgenreide technische kennis van de v70 om de technische vragen te beantwoorden. Volvo experts: ik ben benieuwd en zeer nieuwsgierig naar jullie antwoorden.