Pagina 1 van 1
compleet rti systeem uitbouwen en weer inbouwen
Geplaatst: 17.06.2009 - 16:55
door bertvdboon
hallo,
ik heb een compleet dc tri systeem gevonden voor mij 99' s80. nu moet ik die zelf uit de auto halen en bij mij der weer in. wie kan mij vertellen wat ik allemaal uit moet bouwen om een compleet systeem te hebben? of evt een handleiding uit vadis? ben knap handig met auto's maar heb dit alleen nog nooit gedaan. en is het ook zo dat de rti van die andere s80 ook afgemeld moet worden met de computer omdat deze anders niet wil werken in mijn auto? hier heb ik ooit eens wat van gehoord.
elke tips zijn uiteraard welkom.
bvd
bert
Geplaatst: 17.06.2009 - 17:14
door Erik V70
Geplaatst: 17.06.2009 - 17:17
door bertvdboon
oeh wat mooi uitgebreid.
ik dank u zeer
Geplaatst: 17.06.2009 - 18:59
door aertssenhjc
Idd. dit moet eerst gedeactiveerd worden bij de dealer. dan moet het nog qua bouwjaar matchen. als dat allemaal klopt, heb je een werkend RTI systeem!!!
Hou ons op de hoogte... foto's van inbouw etc zijn altijd welkom
Geplaatst: 17.06.2009 - 19:45
door bertvdboon
ahh oke dan.
ik zal der eens werk van maken.
en een mooi fotoverslag wordt er zeker gemaakt als het allemaal doorgaat.
thanks
Geplaatst: 18.06.2009 - 19:09
door bertvdboon
oke, hierbij het eerste obstakel. de donorauto is een engelse s80. en deze is niet meer voorzien van een computersysteem.. dus afmelden is bij deze onmogelijk..
uitbouwen is geen probleem alleen het computergedeelte is er gewoon niet meer..
groot probleem??
zoja dan haal ik alleen het scherm eruit en knal ik er wel een losse navi computer bijaan.
bert
Geplaatst: 18.06.2009 - 19:27
door aertssenhjc
andere computer halen, alles eruit trekken, en klaar is kees (Bert)

Geplaatst: 18.06.2009 - 19:31
door bertvdboon
ik geloof ook dat ik dat maar moet doen ja.
morgen ff mailen dat ik alleen scherm en draadboom maar kom halen.
en dan hevig foto's maken
oja en dan nog ff een losse navi computer zien te scoren, heb nu dit gevonden:
https://buy.garmin.com/shop/shop.do?pID ... featureTab
eens ff wat meer info van opzoeken.
Geplaatst: 01.07.2009 - 18:31
door bertvdboon
nou ik heb het scherm nu hier liggen. een mooi breedbeeld schermpje. enkel zoals ik al aangaf komt deze uit een engelse auto.. dus inbouwframe en afdekrooster is engels dash ( lees spiegelbeeld ). dus alsnog een nieuw inbouwframe en dekje bestellen. en een breakin box en natuurlijk nog een garmin gvn 53.
hier alvast een foto van de rti en een engels inbouwframe ::?

zodra ik het inbouwmateriaal heb ontvangen meer foto's.
bert
Geplaatst: 22.07.2009 - 15:16
door bertvdboon
nou daar ben ik weer.. heeft ff geduurd maar heb vanmiddag het scherm in mijn auto gemaakt en de videokabel naar de kofferbak getrokken.. komt nog heel wat loshalen van schermen/kappen bij kijken.
eerst de radio en aircounit maar eens weghalen om ruimte te maken.
Dan kabels aanleggen.. stroom en video
schermpje op zijn uiteindelijke plek
schermpje volledig ingebouwd.
het enigste wat ik wel raar vind is dat ik nergens een stekker kan vinden voor de centerspeaker.. wel jammer want ik heb em er toch bij..
ik heb ergens ook eens een x gelezen dat een breedbeeld schermpje niet zou passen in een '99 s80, hierbij het tegendeel. hier is niks aan gezaagd of gefreesd. viel mij erg mee.
nu nog ff wachten tot volvotech weer terug is van vakantie en dan de navi computer bestellen en een breakin box.
zodra dit er is weer meer foto's.
bert
Geplaatst: 22.07.2009 - 17:14
door cammaro
Bij een hu 801 hoort toch een centerspeaker te zitten.
Ik heb hier nog wel een stekker liggen van mijn vorige s80 waar ik ook rti zelf had ingebouwd hier zat al wel een stekker in dus deze heb ik over.
Als je wil kun je hem krijgen!

Geplaatst: 22.07.2009 - 18:18
door bertvdboon
cammaro, pm