Pagina 1 van 1

Een nieuwkomer

Geplaatst: 02.12.2005 - 22:20
door shartjes
Beste allemaal,

Even gauw voorstellen: Ik ben Sander, een Delftse student die hard aan een auto toe is. En dus is logischerwijs de keuze gevallen op een Volvo :D. Aangezien geld niet in overvloed aanwezig is, wordt het niks exotisch, maar een "gewone" 460 2.0 GLE. Mij vraag is dan ook, aangezien ik hem particulier wil kopen, waar ik op moet letten. De auto komt met de volgende omschrijving:
Merk: Volvo
Model: 460
Bouwjaar: 1995
Carroserie: Sedan 4-deurs
Brandstof: Benzine
Gewicht: 1009 kg
Kleur: Rood

Volvo 460 Sedan uit 1995, maar 153.000 km voor EUR 2.000

De auto verkeert in perfect staat en heeft:
Nieuwe accu, startmotor, uitlaatpijp, en wiel
Volvo radio/cassette
Speakers rondom
Stuurbekrachtiging, verstelbaar stuurwiel
Elektr. bedienbare ramen voor (nieuw)
Elektr. verstelbare buitenspiegels
Airconditioning handmatig
Airbag bestuurder
ABS
Handgeschakeld (5-bak)
Mistlampen voor
15"Lichtmetalen velgen
Metallic lak
Sportstoelen met stof-leren bekleding
Beide voorstoelen in hoogte verstelbaar
Armsteun en hoofdsteun voor en achter
Achterbank in delen inklapbaar
APK tot 4 maart 2006

Wij hebben de auto in oktober 2003 gekocht bij de Volvo dealer in Beverwijk, Ton van Kuyk, i.v.m. de geboorte van ons zoontje. Sindsdien is de auto in onderhoud geweest bij Bonne Route, een betrouwbare Volvo garage in Amsterdam-Zuid. Het onderhoudsboekje loopt van 105.000 af en vermeldt dat de eerdere inspecties (vóór 2000) zijn verricht door Kemper Car in Veldhoven. De inspecties over de afgelopen vijf jaar zijn uitgevoerd door Volvo Nederland (toen geheten Furness Car Amsterdam), door de Volvo dealer in Beverwijk en door genoemde Bonne Route. In de twee jaar hebben wij 12.000 km met de auto gereden.
De grote vraag is dus: zijn er nog addertjes onder het gras en dingen waar ik extra op moet letten. Zoniet, dan ben ik namelijk wat mij betreft binnenkort een Volvo-rijder.

Alvast bedankt!

Groeten, Sander

Geplaatst: 03.12.2005 - 08:56
door volvoruud
Roest bij de wielkasten achter. :o

Voor de rest lijkt het mij een nette auto als ik het zo lees.

Geplaatst: 03.12.2005 - 09:47
door Bornfree
Ziet er goed uit op papier, controleer wel of alle elektrische toeters en bellen werken (incl controle lampjes). en op de plek waar de achterste veren in de achteras aansluiten zit nog wel eens roest (APK)

Eric

Geplaatst: 03.12.2005 - 17:56
door Johan Braziltraveller
'k zou bij het aanschaffen van een volgende Volvo ff de computer uitlezen of hoe dat ding ook maar mogen heten.

Onder de motorkap zit rechts een klein doosje met een kapje daaroverheen, trek dit kapje eraf en je ziet 6 gaatjes, steek nu in nr2 de probe en houd het knopje 2 seconden ingedrukt en vervolgens loslaten.

Wanneer het ledje 1-1-1 geeft dan weet je in iedergeval dat er geen reuze mankementen in de auto zitten...nouja 'k kan hier nog wel een blik over opentrekken maar dat misschien later.

Enfin succes.

Geplaatst: 05.12.2005 - 14:04
door Michel740Turbo
Klinkt als een zeer mooie auto...

controle puntjes:
randen wielkasten achter op roest
randen kofferklep oproest
motor op lekkage bij de ontsteking en tussen de bak (keerring)
en even de ecu uitlezen

En als je tegen spierpijn kunt is rood zeker een mooie kleur
I know al about it :twisted:

Geplaatst: 05.12.2005 - 14:20
door shartjes
Michel440sports schreef:Klinkt als een zeer mooie auto...

controle puntjes:
randen wielkasten achter op roest
randen kofferklep oproest
motor op lekkage bij de ontsteking en tussen de bak (keerring)
en even de ecu uitlezen

En als je tegen spierpijn kunt is rood zeker een mooie kleur
I know al about it :twisted:
Das dan mooi, want hij is rood....