Pagina 1 van 1
schade linkervoorscherm
Geplaatst: 25.07.2009 - 14:32
door zwolly
bij a1 tankstation muiderberg (BP)moest ik 2 tankende auto's passeren, dus tussen de 2 doorrijden, dit deed ik zowat stapvoets 5a10kmh,en er was ruimte zat, opeens de auto links van me(gloednieuwe bmw) gooit een meisje van een jaar of 10 hun achterdeur open tegen de zijkant van mijn linkervoorscherm tijdens het passeren ,die nu enorm gedeukt is, hun hele deur zowat eruit en voordeur ontzet, de vrouw in de bmw helemaal dol, ik moest uitkijken en blabla....ongelooflijk allemaal en het leken nog wel nette mensen(van boven bont van onder stront??)
nu komen hun met het verhaal dat de deur openstond tijdens het uitstappen en ik er opeens tegenaan reed....... maar dan zou ik de deur toch als eerste met mijn bumper geraakt moeten hebben, of ben ik nu gek..haha....heb gelukkig wel een getuige op de achterbank gehad die geen familie is en het zag gebeuren...en foto's gemaakt met mijn mobiel, meneer wilde de auto's het liefst meteen wegzetten, heb zelf de politie gebeld maar die wilde niet eens komen, moesten ea zelf maar afhandelen, maar ja ging wel even twijfelen of ik nu schuldig was gezien hun heftige reactie.
mij lijkt het toch dat de mensen vd bmw schuld hebben ook al stonden ze stil (dit riepen ze meteen), je moet toch eerst kijken voordat je een deur opengooid?? er zat zelfs bijna een meter ruimte tussen, aan beide kanten van mijn auto en tussen de andere 2...
afwachten maar baal enorm ervan , maar wie weet of heeft er nog een linkervoorscherm in black stone liggen voor een s60 van november 2003?
vast bedankt voor eventueele reactie's
Geplaatst: 25.07.2009 - 14:47
door Auk
Oei, vervelend!
Zijn er geen camerabeelden van deze actie? Met die beelden kun je eventueel je onschuld bewijzen.
Geplaatst: 25.07.2009 - 14:53
door zwolly
geven ze die dan wel af voor zoiets, ben nl niet eens de pomp binnen geweest want ik ging erheen omdat mijn achterpassagier naar het toilet moest, en hoe lang bewaren hen die beelden? het gebeurde afgelopen donderdag 23-07-2009.
en ook vreemd dat als ze aan het "uitstappen" waren ik geen mensen geraakt heb... nee de deur werd echt opeens hard opengegooid en dat meisje heeft zeker weten niet gekeken of er wat aan kwam.
btw tegenwoordig kunnen ze toch vaak aan de schade zien hoe het eigenlijk echt gebeurd moet zijn? als ik er opeens tegen aan reed dan moest dat toch echt wel met me voorbumper als eerste zijn geweest, het eerste raakpunt is ong 30cm vanaf mijn knipperlicht.
Geplaatst: 25.07.2009 - 15:46
door V70 T5 assen
Ga er maar vanuit dat deze beelden tenminste een dag of 7 bewaard blijven.
Zit zelf in de technische hoek v/d beveiliging en heb ook een aantal tankstations waar ik wel eens kom om evt. beelden veilig te stellen.
Dus als ik jou was even bellen met dat pompstation en het eea even uitleggen.
Waarschijnlijk kost het je wel wat maar als je hiermee je onschuld kunt bewijzen krijg je verder alles vergoed en wat belangrijker is jou verzekering hoeft niets te betalen scheelt enorm met de schade aan die BMW..
succes!!
Geplaatst: 25.07.2009 - 20:30
door denkweb
Mijn collega gooide ooit zijn deur open om uit te stappen waarna er een fietser overheen struikelde... mooi dat mijn collega naast het betalen van smartegeld een cursus kon volgen bij het CBR en daarnaast een voorwaardelijke rij-ontzegging van 3 maanden met een proeftijd van 4 jaar kreeg.
Andere les hierin is dat je bij de rechter nooit je eigen verweer moet voeren als het niet je dagelijkse werk is.
Aansprakelijk stellen en rechtsbijstand de contacten laten onderhouden als er gezeur van komt. Helemaal niet bemoeien met de schuldvraag, dat regelt de verzekeraar wel.
Geplaatst: 25.07.2009 - 20:30
door RampantBunny
Ik ben het helemaal eens met V70 hierboven, gewoon even contact opnemen met hun.
Wat betreft de reactie van de BMW dame in kwestie: Dat is het gebruikleijke, als ik nu maar hard genoeg schreeuw krijg ik gelijk
De schuldvraag is overigens duidelijk en stilstaan heeft hier echt niets mee te maken. Je moeten altijd kijken voor je je deur open doet. Stel je voor dat je dit doet terwijl er een fietser oid's aankomt!
Geplaatst: 25.07.2009 - 21:46
door zwolly
zojuist gebeld met het station, moet weer bellen overdag omdat de kantoormensen er nu niet zijn en hun druk zijn.... echter ze wist niet of alles continue gefilmt werd en hoe lang het word bewaard en of ik het kan krijgen was haar ook onbekend, maar toch moet de expert van de verzekering toch kunnen zien dat mijn auto op de zijkant geraakt is ,zoiets als forensisch bewijs, als ik er opeens tegenaan reed zoals de bmw mensen beweren dan zou dat toch met mijn voorbumper gebeurd moeten zijn, de deur is duidelijk tegen mijn zijscherm gesmeten.
Geplaatst: 25.07.2009 - 22:03
door aertssenhjc
Tuurlijk wordt er continu gefilmd. Als ze iemand hebben die tankt zonder te betalen pakken zie die altijd op camera beelden....dus dat is gezwets. ze "moeten" (als er iets noemenswaardig is gebeurd) de beelden +- 7/10 dagen bewaren.
en inderdaad zal een expert hier ook wel zien dat deze schade berokkend is door een pannekoek die zonder te kijken zijn deur open smeet. Ik ben voor herinvoering van lijfstraffen!!

:evil: je zou ze wat aan willen doen die lui......vuile huigelaars! BAH!
ondanks alles geniet nog van je weekend. de auto hebben ze al gepakt. laat ze je weekend ook niet vergallen. Suc6 met de afhandeling!!!!
Geplaatst: 25.07.2009 - 22:33
door zwolly
mijn weekend is helaas al vergald, ben altijd zo zuinig op de volvo.. en die mensen weten donders goed dat hun dochter de deur opengooide en dan nog liegen ook, echt waardeloos... eigenlijk zouden dit soort mensen geroyeerd moeten worden bij de verzekering als blijkt dat men liegt over dit soort dingen en nooit meer ergens een verzekering weer kunnen krijgen...
opmerking op schadeformulier van de bmw mensen letterlijk:
stond stil, rechtsachter wou uitstappen,auto kwam eraan en reed tegen de deur.
keek even op rdw op kenteken bmw,bpm=24478 euro 225kw=300pk? ,duur karretje lijkt me, bj 01-07-2009. een 335 benzine, die kerel zal ook wel flippen

Geplaatst: 25.07.2009 - 23:23
door Oceanracer
Als iemand mijn portier uit mijn 3 weken oude auto reed zou ik ook wel even flippen, denk ik. Maar uit de foto lijkt me jouw verhaal stukken meer voor de hand te liggen dan het zijne. Heb je al contact gehad met je verzekeraar? Ook zonder verkeersrechtsbijstand zullen zij proberen de schade te verhalen hoor. Je kunt ze daarbij natuurlijk wel een handje helpen.
Geplaatst: 25.07.2009 - 23:31
door zwolly
heb de verzekering gebeld en het verhaal verteld en deze foto's doorgemaild naar hen, het schadeformulier kan ik hen maandag pas toe sturen omdat volvo mij maandag belt met het schadeindicatiebedrag wat ik achterop het schadeformulier moet invullen.
rechtsbijstandverzekering heb ik wel ...ook volledig casco
en morgen ga ik het tankstation weer bellen voor de evt beelden, hoop dat dat lukt, zoniet hoop ik dat de foto's en de schade duidelijk genoeg moet zijn.
Geplaatst: 26.07.2009 - 02:02
door FrankS60
Nou succes daar mee dan, behoorlijk waardeloos zoiets. Je kunt inderdaad wel zien dat die deur later is opengedaan, anders had je hem gelijk van voren gepakt en zou je schade over de hele voorkant hebben. Dit gaan ze verliezen, ondanks de grote bek!
Geplaatst: 26.07.2009 - 08:45
door V70 T5 assen
Hee Zwolly succes morgen , en dat van die beelden moet lukken hoor , het is bij de meeste hddrecorders een kwestie van usb stick erin en jij weet tijd en datum dan krijg je gewoon die 5 minuten.
Heel erg officeel zo het niet mogen ivm de wet op privacy (de andere personen en hun kentekens)
Mocht dit hoor de pomphouder als argument gezegt worden beloof dan dat je diskreet met deze beelden omgaat en zet ze idd ook niet op youtube die man kan daar echt gezeik mee krijgen.
Verder sta je echt al sterk met je foto,s het blijft een gedoe altijd die verzekering maar jij wint dit.
Geplaatst: 26.07.2009 - 10:14
door josas1
Tja...BMW rijders.....'King of the road'...ahum
Succes met de afwikkeling; lijkt mij geen probleem.
Zou de BMW- rijdster gelijk hebben, zou jouw hele voorkant beschadigd zijn!
Geplaatst: 26.07.2009 - 15:20
door aertssenhjc
Dit lijkt mij een duidelijke zaak. Je gaat dit winnen, zo simpel is't. dat Blik Motorische Wanhoop legt het hier af. wat een debielen. ik had me niet kunnen bedwingen. Ik had de andere deur er ook uitgereden. Dan was het tenminste mooi symmetrisch geweest

Suc6 verder.
Geplaatst: 26.07.2009 - 20:58
door euerw
ik denk dat ie helemaal sterk staat als hij beelden heeft van de tankstation cam.
die moeten ze wel hebben. alleen had ie direct actie moeten nemen voor die beelden dus hopelijk lukt het nog, lijkt me een duidelijke zaak, en onschuldig , maar het is nu tijd om af te rekenen, lijkt mij dat de eigennaar van de BMW een stukje NO-----CLAIM kwijt gaat raken.
Hey Mario! die deur van die BMW, is als Karton :bs:
Geplaatst: 26.07.2009 - 21:14
door Max
Je moet natuurlijk nooit te vroeg "juichen" (ondanks de ergenis), maar deze situatie lijkt duidelijk in jouw voordeel te eindigen.
Zorg inderdaad voor voldoende bewijsmateriaal en laat de verzekering alles afhandelen.
Sterkte!
Geplaatst: 27.07.2009 - 11:36
door zwolly
zelf kan ik de beelden helaas niet krijgen ivm privacy etc, of ze deze nou wel of niet hebben heb ik ook geen antwoord op gehad, heb wel mijn verzekering eem mailtje gestuurd en hen op die eventueele videobeelden gewezen met alle gegevens en tijd van het tankstation, volvo belde me net dat mijn schade ongeveer 1250 euro ex btw is, en daarbij word dan vanuit gegaan dat ook mijn motorkap gespoten moet worden ,,

..weg steenslag...
maar zoals ik het zie lijkt het net of me motorkap niet beschadigd is, het scherm zit er wel strak tegen aan geklemd op 2 punten en de motorkap kan nu dus ook niet open...
ga zo het schadeformulier posten en me verder er niet meer mee bemoeien.(is me aangeraden door een vriend die in de verzekeringen zit)
:het is niet jou werk zegt hij..en gelijk heeft ie denk ik.
en idd die bmw deur lijkt net karton, het frommelde zo op,reed zelf ong 5kmh en remde meteen, haha , en alleen me scherm wat gedeukt...echt wel weer fijn zo'n volvo!!! en heb zojuist te horen gekregen dat ik de auto meteen ,dus nu mag laten herstellen..

, helaas zijn ze druk, 24 augustus gaat de auto ter reparatie bij volvo zwolle.