Pagina 1 van 1
navi 1205
Geplaatst: 14.08.2009 - 16:59
door RVL
De HU 1205 in de V70 is in mijn ogen niet echt gebruikersvriendelijk en met name het invoeren van adressen in het buiteland geeft steeds problemen. Bijvoorbeeld ons vakantieadres in Denemarken invoeren was een lijdensweg Ik kreeg gewoon niet de mogelijkheid om het het straatadres in te voeren. update gehaald (geleend van de dealer want ik ga geen 129 euri betalen als er over 4maanden een update komt)en ook dat bood geen soelaas. Wat is jullie ervaring en moet ik uitzien naar vervanging naar een ander type of ben ik gewoon een onervaren navi-ist?
In principe moet je toch een adres kunnen invoeren (zonder direct te navigeren maar alleen om op te slaan) zonder dat de denemarken schijf erin hoeft? Overigens lukt dat met de laatste schijf van Denemarken ook niet, maar dat ter zijde.
Geplaatst: 14.08.2009 - 17:46
door Paul
Ik weet niet precies wat je verwachtingen zijn van deze machine. Hij is in 2000 geintroduceerd (of 2001) en was een goedkopere oplossing voor RTI. Dit is typisch een product wat snel wordt ingehaald door de tijd. We zijn inmiddels wat jaren verder en ik zou gewoon een TomTom kopen.
Geplaatst: 15.08.2009 - 12:07
door AllDays
Of een bluepower radio met Igo en alle ander opties die de 1205 mist. Ik overweeg dit namelijk. Ik mis namelijk vreselijk een Ipod aansluiting. In heb Igo via mijn telefoon en die is perfect. Op de bluepower heeft deze een groot scherm dus nog mooier.
Geplaatst: 15.08.2009 - 13:04
door ruuds70
Ik heb een HU 1205 in mijn S70, in mijn 240 en C70 gebruiken we een TomTom 710.
De HU 1205 is inderdaad als het ware uit 'het stenen tijdperk'. Maar toch het werkt wel, ben er afgelopen week-end weer gewoon mee door Parijs gereden zonder enig probleem. In steden vind ik de HU overigens prettiger reageren op tunnels dan/als de TomTom. Hij reageert ook snel op aanpassingen in de stad, herberekeningen doet ie dan ook goed en snel, terwijl buiten de stad eindeloos het advies van keer om indien mogelijk me irriteert.
Overigens up dates koop ik ook niet iedere keer. Belachelijke prijzen voor achterhaalde informatie bovendien.
Ik vind het voorlopig nog wel voldoende dus, maar zeker niet meer dan dat!
