Pagina 1 van 1

Eentje voor er bij

Geplaatst: 23.09.2009 - 22:35
door +++t blijft behelpen+++
Daar is ze dan..

Afbeelding

Ik zit me een smile van oor tot oor achter mijn toetsenbord..

Afbeelding

Gevonden op een parkeerplaats bij van Dinther in Milheeze Is een heel goeie gast trouwens, Carlo verwijst ook wel eens door naar hem als hij ze zelf niet kan helpen.
Afbeelding

Best OK, 313.000 km Nieuwe APK en Nieuwe Distributieriem. Nog wel een paar kleine dingetjes, maar die staan het pleziertotaal niet in de weg.

`88 (maart), zilvergrijs, blauw turbo interieur, schuifdak, B230FT(behoorlijk droog), ZF Automaat, Deltamil Airco, Oude Neus, 15 inch Draco, Koplampwissers, ,mistlampen, Volvoradio (rukding), Blackline, trekhaak, pennebakje. Alles handbediend! (ramen, spiegels,schuifdak), geen roofrack.geen cruisecontrol, geen spatlappen 3 goede banden (goed voor 30.000km een wat minder goed (voor 15.000)

Afbeelding
Kost wat maar dan heb je ook wat.

Er volgt nog wel een lijstje met wat ik er aan wil en moet gaan doen, maar voorlopig ben ik zeer gelukkig met de nieuwe.

Wel heb ik een paar dilemma's

Welke neem ik nou als mee als ik ergens naar toe ga?

En hoe duid je dat aan? gaan we met de nieuwe of met de oude, en welke is dan nieuw en welke oud?
Ok dan zeg je toch gaan we met de blauwe of de ..
.. ehm.. noem je dat nou de grijze of de zilveren..
Ik moet een verenigingssticker (een blauwe of een gele of een doorzichtige?)
En moet ik nou dubbel betalen voor mijn lidmaatschap? ;-)
Een nummerplaathouder! maar die plakletters achterop de blauwe, die zijnniet meer te krijgen.
Een schildje voor vóór
En de achterlichten, die zijn een beetje lelijk. moet ik deze kleur houden of toch roodwitte?

Geplaatst: 23.09.2009 - 23:12
door volvorider
Tjee,, is het er eindelijk van gekomen. Proficiat.
Bovenstaande luxeproblemen zijn een feest van herkenning. Mooie hobby wagen, zag je to-do-list op de dagboek. Als de basis goed is het juist leuk om alles langzaam aan te pakken.

Overigens wordt het probleem minder welke auto je moet meenemen. Naar mate er meer in het gezin een een rijbewijs halen, mag je blij zijn dat er in de ochtend nog iets staat....

Veel plezier met je nieuwe aanwinst!

Geplaatst: 24.09.2009 - 12:03
door mightyspawn
Mooie wagen, mn 360 gaat er nog eens uit als ik een mooie 740 station van modeljaar 86 gevonden krijg. Wat een werkpaard. Voor naast mn 740 sedan. Volgend jaar weer eens rondneuzen in Zweden, walhalla voor goedkope voertuigen :D

Geplaatst: 24.09.2009 - 12:18
door Walter
mooi jeroen, gefeliciteerd!