Onderhoud!
Geplaatst: 13.12.2009 - 10:54
Weet iemand een goede garage (geen Volvo dealer), in [de buurt van] Almere waar ik mijn XC70 kan laten onderhouden?
Welkom op Volvo-Forum.nl - Het forum voor alle Volvoliefhebbers
https://www.volvo-forum.nl/
zo onderhoud door een beun niet de reden kunnen zijn voor het achterstallige onderhoud wat je auto lijkt te hebben?Willie70 schreef:Weet iemand een goede garage (geen Volvo dealer), in [de buurt van] Almere waar ik mijn XC70 kan laten onderhouden?
Als je nu verstandig bent en die XC een lang leven gunt, ga dan naar een Volvo-dealer. En een andere dan waar je geweest bent. Overleg, leg uit wat je overkomen is en dan merk je dat er veel mogelijk is. In Lelystad zit een betrouwbare, die doet niet meer dan nodig en niet minder dan noodzakelijk. En doe ze de groeten van Harm uit Constanta (RO)!bart simpson schreef:zo onderhoud door een beun niet de reden kunnen zijn voor het achterstallige onderhoud wat je auto lijkt te hebben?Willie70 schreef:Weet iemand een goede garage (geen Volvo dealer), in [de buurt van] Almere waar ik mijn XC70 kan laten onderhouden?
Ik denk ook dat hij goede antwoorden heeft gehad, maar een beetje overleg over wat écht noodzakelijk is was er niet bij denk ik...bart simpson schreef:als je vraagt wat er aan mankeert kan je een tegenvallend antwoord krijgen, dat hoeft niet noodzakelijkerwijs het verkeerde antwoord te zijn
Bedankt, voor je antwoord.Als je nu verstandig bent en die XC een lang leven gunt, ga dan naar een Volvo-dealer. En een andere dan waar je geweest bent. Overleg, leg uit wat je overkomen is en dan merk je dat er veel mogelijk is. In Lelystad zit een betrouwbare, die doet niet meer dan nodig en niet minder dan noodzakelijk. En doe ze de groeten van Harm uit Constanta (RO)!