Pagina 1 van 1
xc30
Geplaatst: 18.03.2010 - 18:13
door matrixx84
zou dit dan in grote lijnen de nieuwe c30 en xc30 worden??
de s40 en v50 worden ook afgelost en daar moet iets voor in de plaats komen!! weet niet of dit al een oude foto is maar ziet er in iedergeval erg goed uit!!!!
http://www.automotorsport.se/bigpix/200 ... 30_big.jpg
Mods break
Foto véél te groot!
Geplaatst: 18.03.2010 - 18:53
door Nik0la
Dat lijkt sterk op een.. ingedeukte cx60! met verziekte voorgrille? en rare spiegels? haha. Dit wordt m niet denk ik/hoop ik.
Geplaatst: 18.03.2010 - 21:15
door Msuidgeest
He bah.
Afgelopen week zag ik een BMW X1 rijden en volgens mij ook een Audi Q1 (bestaat die eigenlijk wel?).
Doe maar niet, zulke autootjes. Niet mijn smaak en niet mijn keus.
Geplaatst: 18.03.2010 - 23:30
door Giuseppo
Ik vind dit net geweldige auto's. Een iets hogere zitpositie, maar geen gigantisch slagschip achter je.
De foto is hier trouwens al vaker langsgekomen en al minstens een jaar oud volgens mij.
Geplaatst: 19.03.2010 - 00:19
door casper
Msuidgeest schreef:He bah.
Afgelopen week zag ik een BMW X1 rijden en volgens mij ook een Audi Q1 (bestaat die eigenlijk wel?).
Doe maar niet, zulke autootjes. Niet mijn smaak en niet mijn keus.
Een Audi Q1 ??? Uiteraard bestaat die niet, zelfs een Q3 bestaat niet.
Giuseppo schreef:Ik vind dit net geweldige auto's. Een iets hogere zitpositie, maar geen gigantisch slagschip achter je. De foto is hier trouwens al vaker langsgekomen en al minstens een jaar oud volgens mij.
Vind ik ook, leuk concept al zal het wel niet datgene worden wat men in de impressie laat zien.
Geplaatst: 19.03.2010 - 20:44
door Wiebe
Volvo wil in de toekomst het aantal crossovers uitbreiden. Naar alle waarschijnlijkheid wordt de nieuwe XC een kleiner model. Dat betekent dat we een XC30 kunnen verwachten.
Volvo’s productplanner Lex Kerssemakers verklaart tegenover het Australische Carsguide dat we in de toekomst een uitbreiding van de XC-reeks kunnen verwachten. “Die is met de XC60, XC70 en XC90 aan de bovenkant helemaal afgedekt. Je kunt dus een kleiner model verwachten.” Dat betekent waarschijnlijk dat Volvo broedt op een XC30 die vanaf 2012 de concurrentie aangaat met de BMW X1 en de Audi Q3.
De vormgeving van de XC30 volgt de styling van de XC60. Ook de motoren zullen grotendeels overeen komen. Kerssemakers denkt niet dat Volvo in de toekomst een auto brengt die kleiner is dan de C30. “Hoewel de toekomst er heel anders uit kan gaan zien als we onder Geely vallen. Je zou je kunnen voorstellen dat we een elektrische auto brengen die iets kleiner is dan de C30.”
Van de toekomstige C30 hoopt Volvo ook een vijfdeurs versie uit te kunnen brengen. “Dat is onderdeel van de evolutie van het model. Vijf jaar geleden kozen we expres voor een driedeurs, omdat die wat betreft vormgeving een belangrijk statement maakt. Maar uiteindelijk is de markt voor vijfdeurs auto’s veel groter.”
Geplaatst: 19.03.2010 - 21:54
door Msuidgeest
Casper, ik geloofde dat van die Q1 ook niet. Tot dat ik dit zag op Google:
Foto's Q1
Geplaatst: 19.03.2010 - 22:59
door casper
Msuidgeest schreef:Casper, ik geloofde dat van die Q1 ook niet. Tot dat ik dit zag op Google:
Foto's Q1
Je schreef dat je die zag rijden. Wat je toont zijn prentjes.
Bestaan doet hij dus (nog lang) niet

XC30
Geplaatst: 22.03.2010 - 09:34
door volvo708090
Dit is net verschenen bij auto55 : 19 mrt 2010
Het succes van de Volvo XC60 heeft invloed op de productplanning van het Zweedse automerk. Het merk is niet zinnens om de BMW X1 de Q3 waar bij Audi aan gewerkt wordt en de BLK waar bij Mercedes aan gedacht wordt, vrij spel te geven in het segment van de compacte "premium" SUV (daarom staat de Nissan Juke die dit jaar gelanceerd wordt niet in het lijstje - die is niet premium).
Op het platform van de volgende generatie C30, S40 en V50 wordt gewerkt aan een compacte SUV. Dat wordt eveneens gebruikt voor de fonkelnieuwe Ford Focus. De looks zullen veeleer een mengeling zijn tussen de dynamische lijnen van de zopas voorgestelde Volvo S60 en de eerder genoemde XC60. In 2012 zou de XC30 een feit moeten zijn.
Geplaatst: 22.03.2010 - 14:23
door Hans
Gaaf man! Sparen maar

Geplaatst: 22.03.2010 - 17:07
door Theo V70
Zolang hij er maar niet zo uit ziet als in de post van matrixx84
Geplaatst: 22.03.2010 - 23:39
door paulh
Ik vind-em ook wel leuk. Kleiner zal toch wel aantrekkelijker worden, voorzie ik ... Dan vind ik een XC30 wel een goed idee!
Geplaatst: 30.03.2010 - 21:00
door Dennis C30
@matrixx84
Ik vind hem wel mooi, wel wat erg aflopende daklijn, iets te veel zeg maar, dus geen hoofdruimte, maar een XC30 in het programma lijkt mij een goede aanvulling. Er is markt voor kleinere SUV's/crossovers.
De te grote SUV's kunnen echt niet meer, daar kun je je niet meer in vertonen, dus auto's als een Q3, X1, Quasqai, Tiguan, Antara hebben nog wel toekomst, zeker als hybride.
p.s. de Skoda Yeti verkoopt als een tierelier, veel auto voor weinig.
Geplaatst: 31.03.2010 - 20:32
door paulh
.... XC90 eigenaar mompelt zachtjes dat hij het niet helemaal met Dennis eens is ...
Dat met betrekking tot "te grote SUV's" - qua Yeti ben ik het met je eens!
Geplaatst: 01.04.2010 - 13:31
door volvo708090
Andere XC90 rijder valt paulh bij wat betreft de XC90, die is net compact genoeg en met de hier poluaire 2.4D 163pk ook nog politiek correct. De eerste versie X5 was ook nog leuk. De nieuwe grote X5 of de Q7, waar zelfs de zo nuchtere Autogids het moeilijk mee had, da's andere koek. VW heeft het begrepen; de opvolger van de Touareg wordt kleiner. De maat van een XC90?
Geplaatst: 02.04.2010 - 09:45
door Fransosowitz
De nieuwe VW Touareg is niet kleiner dan z'n voorganger. Hij oogt slanker, is lichter en zuiniger, maar dat is wat anders...
De nieuwe is 4cm langer, even breed en (ok, heb je toch een beetje gelijk!) 2 cm lager.
Bron:
http://www.autoweek.nl/autonieuws/13613 ... e-tijdperk
Dit is iets wat veel autofabrikanten de laatste tijd doen: de auto kleiner laten lijken door allerlei cosmetische ingrepen. Op zich natuurlijk niks mis mee. Ik denk dat er meer commentaar zou zijn van de pers en andere mensen als de opvolger ineens fysiek echt kleiner is dan z'n voorganger.
Geplaatst: 02.04.2010 - 09:57
door bart simpson
bij de XC90 was het net andersom, de 1e serie oogde wat iel, door de achterzijde te restylen oogt hij stukken breder
Geplaatst: 03.04.2010 - 08:19
door WalterB
Die XC30 ziet er wel grappig uit.
Nu alleen mee maken dat hij ook daadwerkelijk gemaakt word om een real-life mening te geven
Geplaatst: 08.04.2010 - 21:34
door Dennis C30
De nieuwe Touareg "oogt" kleiner, net als de nieuwe Cayenne, Daarbij zijn ze een stuk lichter in gewicht en is het verbruik lager dan het model wat zij vervangen, gooi er dan nog een hybride variant tegenaan in de prijslijst en ze zijn weer "politiek correct".
Ik las vandaag dat de Q7 "licht gewijzigd" is en dat de 3.0 TFSi motor zowel de 3.6 als de 4.2 gaat vervangen en daarmee tot 16 % zuiniger is geworden, tsja ze moeten wel mee.
Ik werk bij een VAG dealer en vind persoonlijk de Q7 rijders nogal "patsertjes" veel praatjes makers die mogelijk thuis niets te vertellen hebben... Zo een bak is 5,09 meter lang. Ik zou er niet in gezien willen worden...
oohh ja ik werk bij een VAG dealer maar ben een trotse C30 rijder.