Pagina 1 van 2

Onze XC60 Saved a Life

Geplaatst: 21.03.2010 - 08:30
door Paul
Het is echt ONGELOOFLIJK!

Zijn met de XC60 op de wintersport, helemaal fantastisch. Helemaal super! Rijden de eerste dag de berg af naar de skilift, zie ik dat de motorkap helemaal is ingedeukt!!

Dus ik denk meteen aan kwajongens die hun aggresie niet de baas konden zijn. Terug naar het hotel, geeft de man daar al duidelijk aan dat het waarschijnlijk een lichaam is geweest. Vervolgens een tweede blik op de schade en lijkt het inderdaad te kloppen.

Auto terug gezet waar hij die nacht stond kijken omhoog, zien we een kapot hek (5 meter hoger).
Politie erbij, merken we al snel dat er iemand gevallen is van boven de berg naar beneden en dat de val is gebroken door de XC.

Politie vond dit ook allemaal wel erg apart, maar (die doen daar nog wat!)
Zijn ze een sporen onderzoek gaan doen en vonden ze in de verse sneeuw sporen en sporen van gympen die opeens ophielden.
Dus we wisten waar ze zaten!

Ondertussen had de politie alle artsen, klinieks en het ziekenhuis gebeld met de melding dat ze iemand die er verdacht uitzag met hoofdwond etc even vast moesten houden.
En zo geschieden! Overdag is er een jongen naar het ziekenhuis gegaan, deze had allerlei wonden, maar had een complete black-out (yeah right...) over wat er was gebeurd.

Maar jongen was heel blij dat ik er positief reageerde, en vroeg hoe het met hem ging. (Ik dacht kan beter rustig blijven...veel respect gekregen van andere)
Maar die kerel gaf al meteen aan dat hij alles zou betalen, verzekerd was en anders het zelf ging betalen. Hij zei ook dat hij dankzij de Volvo nog in leven was, en man je wilde die jongen niet zien!
Blauw oog, (zwart) en hele grote wond op zijn hoofd.
Later realiseerde ik me dat ik alles van die kerel had, behalve een verklaring, hem gesmst en ja hoor hij stond savonds bij ons in het hotel, nu beide ogen zwart. En hij had veel pijn, maar niks gebroken.

Motorkap niet geopend, aangezien ik bang was dat die niet meer dicht ging. Auto heeft het verder nog fantastisch gedaan en hij heeft zich niet laten kennen!

Hierbij de foto's!

En zo leuk, dankzij dit hele verhaal kende natuurlijk iedereen ons in het hotel, maar ook op de bij de skilift, wat een mooie auto! Maar wat is er gebeurd... 100x verhaal verteld. Ook op de Autobahn terug haha! Schitterend en wat leuk die Nederlanders die dan dat allemaal vragen.

Eentje was echt heel leuk, stond te wachten in Hinterglemm buiten, komt een man naar me toe, "en bevalt hij" dus ik denk hij ziet die schade....
Verhaal verteld, en toen zei hij, nu weet ik zeker dat ik hem ga bestellen!
Precies zoals onze, ook D5 Summum. Dus Svala in Hoofddorp krijgt binnenkort een orde van een zwarte XC60....(want daar was hij al geweest)

Ongelooflijk dat dit gebeurde, maar dat we smiddags werden gebeld door de politie dat ze de jongen gevonden hadden, was voor mij wel echt helemaal ongelooflijk.

Geplaatst: 21.03.2010 - 08:34
door rsnhakan
Ongelofelijk! Die kerel heeft wel geluk gehad. Gelukkig dat het wel goed is afgelopen.

Geplaatst: 21.03.2010 - 08:37
door Ben
Volvo for Life, je ziet het maar weer.
Jammer dat de voetgangersbeveiliging er nog niet in zit.
Dan was hij op tijd gestopt en naast de auto gevallen :D

Geplaatst: 21.03.2010 - 09:51
door t5power
mooi verhaal!

Geplaatst: 21.03.2010 - 10:21
door Welles
Man man, wat een verhaal! Lijkt me ook een leuk telefoongesprek, naar je vader... :roll:

Was er op die bewakingscamerabeelden uiteindelijk iets te zien??

Geplaatst: 21.03.2010 - 11:43
door Goelette
ongelofelijk verhaal inderdaad.. Maar zag je die schade pas toen je al onderweg was..? Is iets meer dan een steenslagje toch... :D
Nog een geluk dat hij niet op je dak is gevallen want dan had je een total lossje gehad denk ik....

Geplaatst: 21.03.2010 - 12:49
door Jeroen
Wat een bizar verhaal.

Geval iets te veel alcohol?
Wat het een Nederlander?

Geplaatst: 21.03.2010 - 13:16
door BlackSapphire
Maar hoe is het nu precies gebeurd dan? Ik snap het geloof ik niet helemaal. Hij is gevallen op de auto?

Geplaatst: 21.03.2010 - 13:16
door Paul
Een pool die in Ierland werkt en alcohol, denk het wel....

Geplaatst: 21.03.2010 - 13:23
door BlackSapphire
Tjonge! :-k Nou ja, gelukkig voor hem goed afgelopen. Wel jammer van de XC60. Zo'n buts is toch niet fijn.

Geplaatst: 21.03.2010 - 13:29
door Gideon_XC90
Shit Man! Auto is net op deze aardkloot en al een schadewagen. Hopelijk niet veel problemen onder de kap.
Lekker verhaal om je pa te moeten vertellen.

Geplaatst: 21.03.2010 - 14:24
door 360Degreez
Ik val ook wel op de XC60 maar niet zo letterlijk....ik kan me voorstellen dat je zelf niet in een deuk lag toen je het zag.

Het drankorgel zal waarschijnlijk iets te diep in het glaasje gekeken hebben en niet gezien hebben dat de bovenste planken van het hekje mistte.

Hopelijk had een van zijn maatjes een video-moment en kunnen we de Volvo Div-e binenkort op Youtube zien :-P

Ik vermoed dat er onder de motorkap weinig aan de hand is, misschien een beschadigde motorbescherming. Daar zit isolatiemateriaal op die in deze ook als stootkussen dient ;-)

Succes!

Geplaatst: 21.03.2010 - 15:34
door dickmans
Wat een verhaal zeg, en een beste deuk, Een geluk dat de 'dader'gevonden is . Dat zou in nederland niet lukken. Plaatse even een foto als ie weer strak is.

Geplaatst: 21.03.2010 - 16:37
door V480-S60
Zo, het zal ook weer niet zo zijn. Heel raar dat je zoiets moet overkomen.
Gelukkig komt het allemaal goed (en is het met de ongelukkige valler op zich ook goed afgelopen.)

Geplaatst: 21.03.2010 - 16:41
door Welles
360Degreez schreef:Volvo Div-e
LOL!

Geplaatst: 21.03.2010 - 18:36
door Frederik Welvaert
Moet toch een behoorlijke klap geweest zijn...

Vreemd verhaal wel. Hopelijk krijg je ook inderdaad de schade terugbetaald...

Geplaatst: 21.03.2010 - 19:08
door Paul
Ja is zeker een behoorlijke klap geweest, maar ja vreemd verhaal...ik vond het wel een logische verklaring voor de deuk in de motorkap en de verwondingen van de man.

Hopelijk komen inderdaad de centjes aan, maar dat is dan maar aan Volvo Verzekeringen....

Geplaatst: 21.03.2010 - 21:01
door Oceanracer
Man, wat een verhaal! Echt te "zot" voor woorden.

Geplaatst: 21.03.2010 - 21:05
door Hans oet Twent
Dit geloof je toch niet.... die vent is echt goed terecht gekomen. Had heel anders met hem af kunnen lopen. Het is wel zuur dat dat met jullie nieuwe auto moet gebeuren.

Geplaatst: 21.03.2010 - 21:36
door Msuidgeest
Deze auto is toch ook ontworpen om een voetganger "fatsoenlijk" op te vangen bij een botsing?

Zie hier het resultaat.