Pagina 1 van 1

Voorschermen/spatborden!!!!

Geplaatst: 23.04.2010 - 15:50
door BooMBooM
Hallo mensen,

ik rij nu al bijna een half jaar rond met een verkreukt voorscherm en dat halve jaar ben ik ook al op zoek naar goede 2e handse maar ik kan ze niet vinden :S

Dus bij deze doe ik een verzoek aan jullie, Als jullie weten waar of als jullie iemand kennen of ze zelf hebben geef dan aub een gil!!

Het gaat om 2 voorschermen/spatborden in de kleur pacific bleu code 325

zie dit topic voor hoe de kleur eruit ziet: http://www.volvo-forum.nl/viewtopic.php?t=33034

Ik hoop dat ik op deze manier meer succes heb...

THNX bij voorbaat

Geplaatst: 24.04.2010 - 12:18
door Kootje
Op Marktplaats staat een blauwe 440 uit Swifterband voor plaatwerk. Staat bij vermeld dat de kleurcode 321 is, maar volgens mij klopt dat niet want kleurcode 321 is Dark green metallic als het goed is.

Geplaatst: 24.04.2010 - 15:55
door BooMBooM
haha die heb ik al gebeld.... En die zoekt plaatwerk voor de achterwiel kasten... dus heb ik hem de tip gegeven op internet inlas randen zoeken,,

Maar bedankt iig!!

Geplaatst: 28.04.2010 - 21:40
door Kootje
Hey Bjorn/BooMBooM,

Vandaag heb ik rondgeneusd bij sloperij firma van Zutphen in Veghel. Er stonden daar twee 440's in Pacific blue 325! Bij beiden waren de linker voorschermen netjes en allebei hadden ze bij de rechter voorschermen wat krasjes (alsof er takken langsgeschuurd waren), maar geen diepe krassen, dus met wat poetsen zijn die volgens mij niet meer te zien. Misschien een optie voor je?

De Volvo staan op het terrein rechtsachteraan. Je mag er zelf rondlopen en aan auto's rommelen :razz:

Geplaatst: 28.04.2010 - 22:03
door BooMBooM
ok!!! hardstikke bedankt man!!!

daar ga ik dus volgende week (deze week niet meer queensday en vrijgezellen feest) even kijken dan!

Echt bedankt!!!

Geplaatst: 29.11.2010 - 14:09
door johan1989
Ook ik ben al een tijdje op zoek naar een linker voorscherm voor mijn Volvo 460 van 1996.
Deze kleur zie je niet vaak namelijk: Kleur 319 Steel grey metallic.

http://www.autowereld.nl/volvo/460/1.8i ... tails.html
Daar staat een fotootje bij.

Dus: wie weet ergens een linker voorscherm voor mij?

Alvast bedankt!